בוזגלו: "לא נכנע" - מחכים לפרייזר?

מאת רובי לוי | לאחר קבלת התשובה על חומרת פציעתו, בוזגלו מאותת: "הפציעה לא תשבור אותי", אלאך ממשיך לחכות לפרייזר? 

לאחר שהחששות אומתו ומאור בוזגלו אכן קרע את הרצועה הצולבת, במועדון הירוק מבטיחים לתת למאור את כל התמיכה הנדרשת על מנת להחזירו למגרשים. הערכות לחזרה מדברות על שנה, אך זה עדיין מוקדם לקבוע. במועדון ובסביבת השחקן הודפים את הטענה לפיה מאור חזר מוקדם מידי למגרשים, גם לדעת מומחים אין קשר בין החזרה למגרשים לבין הפציעה. יש לציין שהפציעה הנוכחית היא קשה יותר מכיוון שיש לשחקן גם קרע במניסקוס ובתוספת העובדה של קרע חוזר, תקופת ההחלמה צפויה להיות ארוכה מהרגיל.

מאור עצמו פרסם ברשתות החברתיות הודעה לפיה אין בכוונתו להרים ידיים והוא כאן כדי לחזור: "הפציעה לא פשוטה, אבל גם כזו שלא תשבור אותי. אם יש כאלו שציפו שאני אכנע, מצטער להפריע לכם. אני כאן כדי לחזור וכדי שמכבי חיפה תעלה על המסלול גם אם כרגע אני לא אהיה על הדשא. היום אני ירוק יותר מתמיד."
צילום: האתר הרשמי.
ובתוך כך, למרות ההפסד במועדון יש שביעות רצון מהדרך בה נראו שחקני מכבי חיפה מול הפועל באר שבע. בגזרת המאמן אין כל חדש ונדמה כי ההולנדי מו אלאך מוסיף לחכות למועמד המוביל שלו האנק פרייזר שמעמדו בויטסה ארנהיים מעורער משהו ולא מן הנמנע שהוא יקבל הודעה על פיטוריו בשבועות הקרובים, מה שיסלול את הגעתו לסמי עופר. גם בנושא הרכש הפציעה של מאור די טרפה את הקלפים ואם החשיבה הייתה להביא קשר למרכז השדה ומגן שמאלי, הרי שעכשיו יש מחשבות להביא שחקן על המשבצת של מאור, כאשר אחד השמות שעלו הם של ליאור רפאלוב אם כי לא נעשתה פנייה רשמית מאז פציעתו של בוזגלו ביום שני.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.