פרוייקט הצערה?

מאת רובי לוי | לקראת הפועל עכו, האשראי לצעירים נמשך, עוואד ויונתן לוי יפתחו גם אופיר מזרחי צפוי לפתוח. זנטי צפוי להיות בסגל 

מהפכת הצעירים ואורך הרוח. אם לשפוט לפי דבריו של רוב מאס במסיבת העיתונאים אמש לקראת המשחק מחר (שבת, 18:15) מול הפועל עכו, "יש לנו צעירים מוכשרים מאוד". נדמה כי יש מגמה במכבי, לתת לצעירים את הבמה אבל לא למשחק אחד או שניים, מוחמד עוואד הוא אחד המרוויחים הגדולים מעזיבתו של גיא לוזון, החלוץ שהיה כבר עם רגל וחצי מחוץ לקבוצה אמור לפתוח מחר במשחקו השלישי ברציפות בקבוצה. ברור כי חובת ההוכחה עליו אך יחד עם זאת ההתעקשות על החלוץ מעידה על תפיסתו של מו אלאך. גם המגן הצעיר יונתן לוי צפוי להמשיך בהרכב הירוקים ולפי פרסומים באתרים שונים גם עמית זנטי צפוי להיכלל לראשונה בסגל הקבוצה זאת למרות שמחלוקת החוזה בינו לבין המועדון טרם נפתרה, ואולי החזרה לסגל מסמנת התקרבות מסויימת בין השחקן למועדון.

מי שעוד צפוי לפתוח בהרכב הוא אופיר מזרחי ששב מפציעה ארוכה, וזה יהיה משחקו הראשון בהרכב מאז חזרתו לאימונים. לא ברור עדיין אם הקשר שלומי אזולאי יהיה בסגל אבל גם אם בסופו של דבר הוא יכלל בסגל קלושים הסיכויים שלו לפתוח, במועדון מעדיפים להחזיר את הקשר בהדרגה למגרשים. מכבי תחסר את גיאורגי קוסטדינוב, קאיו ,שי בן דוד וקלאוס הפצועים.

ההרכב המשוער:  עומרי גלזר, ארנסט מאבוקה, רמי גרשון, אליסון דוס סנטוס, יונתן לוי, גל אלברמן, סינטיהו סלליך, רועי קהת, אופיר מזרחי, ניקיטה רוקאביצה ומוחמד עוואד.
צילומים: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.