הפועל: המצב בטבלה לא משקר

מאת יובל מרון | חניכיו של ניר קלינגר במוטיבציית שיא, כ-200 אדומים תמכו בשחקנים באימון המסכם

פחות מ-48 שעות לקרב על השליטה בעיר חיפה והמתח בקרב אנשי הפועל חיפה הגיע לקיצו. אלפי תיירים ביקרו בגנים הבאהיים מאז הפעם האחרונה בה עלתה הפועל אל כר הדשא נגד הירוקים לבנים כאשר היא מוליכה בתשע נקודות על יריבתה העירונית. מבחינת סגנון המשחק, ניר קלינגר טרם גיבש החלטה סופית אך מסתמן כי בדומה למחזור החולף נגד מכבי תל אביב, הפועל תתבסס על הגנה מבוקרת ותשתמש בנשק הקטלני שלה העונה בדמות התקפות המעבר הנהדרות אותן הציגו במשחקים עד עתה.

צילום: דוברות הפועל חיפה
באשר להרכב, עקב הרחקתו של ניסו קפילוטו, גל אראל ואופק פישלר מתחרים על החולצה הנחשקת לצידו של גבריאל תאמאש שהתאושש מפציעתו. כמו כן, חזרתו המיוחלת של עדן בן בסט להרכב תוביל להסטתו של ראדו גינסארי לחוליית הקישור, כאשר מקסים פלקושצ׳נקו יחכה להזדמנות מהספסל. רן קדוש יזכה לאפודת השוער בפעם השנייה העונה. כ-200 מאוהדי הפועל חיפה הגיעו אמש לאימון הקבוצה לקראת משחק הדרבי שיתקיים מחר. המאמן ניר קלינגר והשחקנים הודו לאוהדים על התמיכה. עם תחילת האימון קיבלו האוהדים את השחקנים בקריאות עידוד, שירה ורימוני עשן אדומים.

הרכב משוער: רן קדוש, דור מלול, גבריאל תאמאש, אופק פישלר(גל אראל), שמואל שיימן, ראסמוס סויסטד, רוסלן ברסקי, ראדו גינסארי, חנן ממן, עדן בן בסט ואלון תורג׳מן

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.