זמן דרבי - שחקני עבר מפרשים

מאת מערכת האתר | הדרבי החיפאי יצא לדרך הערב, פנינו למספר שחקני עבר שלבשו את המדים הירוקים והאדומים ושמענו מה דעתם על המשחק הערב 

הערב צפויה חיפה ללבוש יום חג, הדרבי החיפאי מביא מפגש בין הירוק לאדום, מזה המון שנים המארחת הפועל חיפה מגיעה למפגש שהיא ניצבת גבוה מעל היריבה בירוק. יש שאומרים שהפועל מגיעה למפגש כפייבוריטית, מנגד הירוקים מבינים שהפסד במשחק הזה יגרום לזעזוע גם על המגרש וגם מחוצה לו. פנינו לעשרה שחקנים שלבשו את המדים הירוקים והאדומים חלקם לבש גם וגם, וביקשנו שיחוו דעתם על הדרבי הקרוב וגם אם אפשר להמר על התוצאה."
אקס מכבי חיפה שמעון אבוחצירא: " לדעתי הפועל חיפה בכושר הרבה יותר טוב וזה נראה שהפועל חיפה תנצח היום."

אלירן אלקיים ששיחק בדרבי בשתי הקבוצות: "דרבי מאז ומתמיד הינו משחק אטרקטיבי תחרותי, תשוקה והמון יוקרה. וזה ממש לא משנה המיקומים בטבלה והצרכים של הקבוצה המשחק הדרבי עצמו עטוף בהמון אמוצויות וכל העיר מדברת שבוע לפני ואחרי ומן הסתם כל קבוצה רוצה לקלקל ולהרוס אחת לשנייה את המטרות ובלי קשר למי פייבוריטית יותר או פחות. משחק שיש בו הכול בדרך כלל סיקור תקשורתי רחב, ים של קהל באיצטדיון, אווירה ססגונית, גולים, הרחקות ודרמות. נקווה שכך יהיה גם מחר. לטעמי המשחק ייגמר בתיקו רב שערים. בתור אחד ששיחק בשתי הקבוצות בדרבי משני הצדדים יכול לומר שהשחקנים מחכים למשחק הזה בכיליון עיניים ונותנים אקסטרא מאמץ."
צילום: אלבום פרטי.
ליאור רוזנטל בלם הירוקים בעבר ואח של אחד מכוכביה הגדולים בכל הזמנים: "אחת הפעמים הנדירות ב-35 השנים האחרונות בהם מגיעה הפועל חיפה כפייבוריטית למרות רבע תקציב לעומת מכבי. הפועל חיפה עושה רושם של קבוצה מאורגנת וטקטית יותר ממכבי וניכרת עבודתו המדהימה של המאמן ניר קלינגר שבנה תלכיד אטרקטיבי עם הכדורגל הטוב והאפקטיבי  ביותר כיום בארץ. נבואה ניתנה לשוטים ובטח בספורט אבל נראה שיש להפועל יתרון מה במשחק."
צילום: פייסבוק.
עופר שטרית שלבש את הירוק וגם את האדום במשל כמה חודשים: " נכון למשחק הזה הפועל פייבוריטית. אבל בדרבי הכל יכול לקרות לדעתי יגמר תיקו."
צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה.
קובי מויאל קשר מכבי חיפה בעברו: " אומנם עברתי פציעה בחיפה אבל יצא לי לשחק בשלושת הדרבים גם גביע הטוטו גביע מדינה וליגה ולשמחתי  ניצחנו בכל שלושת המפגשים והקהל תמיד נתן הרגשה ביתית ועידוד יוצא דופן וגם במגרש העליונות הייתה ברורה, אני חושב שהשנה קצת הפערים הצטמצמו אבל עדיין מכבי מועדון יותר גדול והקהל שלו יותר משפיע לערכתי 3-1 למכבי חיפה יגמר."

שוקי נגר שחקן מכבי חיפה בעברו: "הדרבי צפוי להיות משחק מאוד מעניין בין שני מועדונים גדולים. השנה הפועל חיפה מפתיעה את כולם הכל יכול להיות זה דרבי. אני אומר שיגמר 2:2."

רן אבוקרט מי שהיה בצד האדום וגם בצד הירוק שם לא ממש הצליח לבוא לידי ביטוי בגלל פציעה: "האיצטדיון יהיה מלא האווירה תהיה מחשמלת ואני מאמין שנראה משחק אטרקטיבי והתקפי עם הרבה שערים מצד שתי הקבוצות. הימור שלי יגמר 2:2.

החלוץ הירוק והאגדי משה סלקטר: "למרות שהפועל חיפה מסודרת יותר ויש נגיעות מאמן במשחקה, בדרבי הכל יכול להיות ולדעתי מכבי מנצחת."

חלוץ הפועל חיפה בעבר, אורן ניסים: "התוצאה שלי 2-1 להפועל חיפה. נכון שלדרבי יש חוקים משלו אבל הפועל חיפה מוכיחה לאורך 12 המשחקים שהיא קבוצה טובה ובריאה, עם שחקנים רעבים וטובים. קרדיט גדול לניר קלינגר על בנית הקבוצה, על הקפיצה מדרגה משנה שעברה לשנה. בניגוד למכבי חיפה שהפכה להיות הקבוצה הכי מאכזבת בשנים האחרונות. קבוצה בלי דרך או שיטה וסגל ענק של שחקנים טובים שלא מתחבר ולא מכתיב קצב ושאף אחד מהם לא יודע ליצור מצבים אולי ורמוט וסלליך. בקיצור יש לי הרגשה שחיפה תצבע בסיום המשחק באדום."

אייל טרטצקי שגם שיחק בהפועל חיפה: "לדעתי המשחק יסתיים בתוצאה 1:1."

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.