עירוני נשר: מסלול התרסקות

מאת רובי לוי | עירוני נשר נמצאת בדרך הבטוחה לליגה א', רק שיפור גדול ביכולת ובתוצאות ישאיר פתח של תקווה לאוהדי נשר. שלומי פרץ: "אנחנו לא מצליחים להתייצב" 

לראשונה העונה מצאת עצמה עירוני נשר במקום האחרון בטבלת הליגה הלאומית. הנשרים כזכור כבר הספיקו לפטר את המאמן צחי טיאר, ולשחרר מספר שחקנים. בשני המחזורים האחרונים רשמו שחקניו של חיים פינטו המאמן הזמני, שני הפסדים דומים, 2:0 להפועל רמת גן וכאמור במחזור האחרון להפועל פתח תקווה. בגזרת המאמן בנשר עדיין לא התקבלה על שינוי בעמדת המאמן ובקבוצה אמרו לחיפה ספורט: "נחכה למחזור האחרון ולפי התוצאות נחליט איך להמשיך מינואר, כולל עמדת המאמן". בקבוצה מבינים שהם חייבים להוציא נקודות מהמשחקים הקרובים שיארחו בביתם, במחזור הקרוב תארח נשר את ראשון לציון ובמחזור לאחר מכאן תגיע לנשר בני לוד למאבק ישיר על קרב ההישארות, חוסר הצלחה במפגשים האלה יקרב את הקבוצה לליגה א'.
צילום: חגית אברהם.
בעלי הקבוצה שלומי פרץ אמר לחיפה ספורט היום: "שום דבר לא השתנה מתחילת העונה הכיוון אותו כיוון מלחמת הישרדות שמשבוע לשבוע זה נראה שיהיה קשה מאוד. אנחנו לא מצליחים להתייצב בכלים שיש לנו. אנחנו כל משחק כמעט טובים מהיריב מחמיצים ומנגד סובלים משערים טיפשיים לא מחויבים שסופגים בניגוד למהלך המשחק. זה כבר ממש מתסכל. אצלנו השנה הולך הכל קשה וסובלים מחוסר מזל גם. אבל אין לנו תרוצים אנחנו יודעים וידענו לאיזה עונה אנחנו הולכים."

תגובה 1:

מופעל על ידי Blogger.