חוזרים לעניינים - ניצחון למכבי

מאת רובי לוי l ניצחון שלישי ברציפות למכבי חיפה, הירוקים מתרחקים מהתחתית. בואמן הצטיין עם 19 נק'. רחימי: "כל הקרדיט לשחקנים"

מכבי "הנטר" חיפה רושמת ניצחון שלישי ברציפות ונדמה שחניכיו של עופר רחימי מתחילים להתחבר. הירוקים אירחו הערב את בני הרצליה וניצחו בצורה די משכנעת, 86:72. מכבי הציגה משחק הגנה טוב מאוד וגרמה לאורחים לאבד לא מעט כדורים. בחלק ההתקפי עוז בלייזר וברנדון באומן הצטיינו והובילו את רשימת קלעי הקבוצה. ניצחון במחזור הבא מול גלבוע גליל, ינתק את הירוקים מהתחתית ויקרב אותם לצמרת. דגן יבזורי נפצע במהלך המשחק ולא שב למשחק, חומרת פציעתו תתברר במהלך הימים הקרובים.
צילום: חגית אברהם.
מכבי "הנטר" חיפה פתחה בחמישייה עם: רודריגז, בורדיון, מרטינז, בלייזר ובאקנר.

רודריגז המשיך את כושר הקליעה הטוב של השבועות האחרונים כאשר פתח את הרבע הראשון עם שלשה. בני הרצליה נטלה את ההובלה ברבע בשלב מוקדם, הירוקים רצו 10:0 בדרך ליתרון 20:15. הקבע הראשון הצמוד הסתיים ביתרון נקודה למכבי 22:21. גם את הרבע השלישי פתחה מכבי עם שלשה, הפעם של מרטינז. באומן עם רבע טוב קלע סלים חשובים בצבע הוביל את הירוקים ליתרון 36:30. האורחים מהרצליה צימקו, ולהפסקה ירדה מכבי ביתרון 40:38. כאשר בלייזר סוגר מחצית טובה עם 13 נק'.
צילום: חגית אברהם.
למחצית השנייה הרצליה עלתה חדה יותר והפכה את התוצאה בדרך ליתרון, 45:40. וורקמן עם סל חשוב הכניס את מכבי לעניינים ברבע השלישי, ויחד עם באומן החזירו לירוקים את היתרון במשחק. וורקמן עם הבאזר חתם את תוצאת הרבע, 57:52 ירוק. רבע רביעי מצוין של מכבי עם סלים חשובים של מרטינז ושלשה אדירה של ווילי וורקמן השאירו את היתרון אצל מכבי, לא לפני שעוז בלייזר עם שלשה נתן למכבי יתרון שיא במשחק (11) 57:66. עד הסיום השחקנים של רחימי ידעו לשמור על התוצאה ובסיום כאמור 86:72 למכבי.

מאמן הקבוצה עופר רחימי אמר בסיום המשחק: "אני חושב ששמרנו על אינטסיביות הגנתית שעזרה לנו לרוץ. מגיע הרבה קרדיט לשחקנים ששיחקו עם המון מחוייבות. היינו חייבים לשים בצד את ההתעסקות באיך שפתחנו את העונה ולהתייחס רק למשחק הבא, זה מה שאני אומר כל שבוע, רק המשחק הבא. הליגה שיוויונית, פתחנו את העונה לא טוב, הרבה באשמתי עשיתי כמה התאמות שהייתי צריך לעשות טיפה יותר מוקדם, בתוספת ההצטרפות של רג'י ובאומן, למרות שרג'י לא נכנס היום טוב למשחק. גם לנו וגם להרצליה אין כל כך 5, וברנדון היה מקצוען ומחוייב בתפקיד הזה. וורקמן הוא הדבק שלנו, המחוייבות שלו ושל עוז הם משהו נדיר. אני מעלה את ווילי מהספסל הוא מביא איתו הרבה אנרגיה."
צילום: חגית אברהם.
קלעו למכבי "הנטר" חיפה: באומן 19 נק', 11 ריב', 4 חטיפות ו-3 חס', בלייזר 18 נק' ו-9 ריבאונדים, רודריגז 16 נק', מרטינז 15 נק', וורקמן 8 נק', יזרעאלי 5 נק' ו-8 אס', יבזורי 3 נק', באקנר 2 נק'.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.