אזכרה מרגשת לג'וני הרדי ז"ל

מאת אדיר יזירף | אזכרה מרגשת במלאת 30 לפטירתו של ג'וני הרדי התקיימה היום בבית העלמין בחיפה

קרוב ל-50 איש הגיעו היום (רביעי, 6.12.2017) בשעות אחר הצהריים לבית העלמין "שדה יהושוע" בנווה דוד, לאזכרה של יונתן (ג'וני) הרדי ז"ל מי שהיה שחקנה ומאמנה העבר האגדי של "מכבי חיפה" בכדורגל שהלך לעולמו בגיל 83, לפני חודש ימים בדיוק, במלאת 30 לפטירתו.
צילום: אדיר יזירף
בין האנשים שבאו לאזכרה היו גם שחקני העבר הוותיקים של הקבוצה אברהם אבוקרט ואלון חרזי, אוהדים ובני משפחתו של הרדי ז"ל. על קיברו של הרדי ז"ל הוצב כדור כדורגל ועליו חרוטה הסיפרה 7, זאת הסיפרה שהיתה איתה שיחק והיתה על גבו של החולצה של ג'וני הרדי כששיחק במדים הירוקים.

בין הקהל הרחב שהגיע לאזכרה היום בבית העלמין היה גם האוהד המסור והנאמן של קבוצת "מכבי חיפה" כיום ג’ורג ואסילי, הידוע כאוהדה המיתולוגי והאהוב של מכבי חיפה, בתום האזכרה אמר ג'ורג ואסילי לכתב הספורט של "חיפה ספורט": "כואב ועצוב שעקב מזג האוויר הסוער והחורפי היום בחיפה לא הגיע קהל אוהדים רב לאזכרה. היתה לי הזכות הגדולה והכבוד הגדול להיות אפסנאי הקבוצה בתקופה שהוא אימן את מכבי חיפה. ג'וני ז"ל היה איש קטן קומה ונמוך אך היה לו לב חם ואוהב גדול וענק, הוא אהב את השחקנים והשחקנים כולם אהבו אותו, הוא היה דמות אבאית וחינוכית גם יחד, הוא נתן לי כבוד גדול ותמיד העריך אותי, הוא אמר לשחקנים קודם כל אפסנאי הקבוצה ואחר כך אתם השחקנים, איש ענק היה, לעולם לא אשכח אותו, יהיה זיכרו ברוך!".

ג'וני הרדי ז"ל הוא שם דבר במועדון כדורגל מכבי חיפה, שיחק בה בין השנים 1951-1963 ולאחר מספר שנים הפך למאמנה של הקבוצה הבוגרת, והיה לו הכבוד הגדול להיות בצוות המקצועי שהוביל את מכבי חיפה כשלקחה את האליפות השלישית שלה בשנת 1988/89, כשהיה עוזרו של אמציה לבקוביץ’. בשנות ה-90 המאוחרות היה הרדי ז"ל גם מנהלה המקצועי של מחלקת הנוער וגילה כישרונות לקבוצת הבוגרים של המועדון.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.