השלישי ברצף: הפסד נוסף להפועל

מאת יובל מרון | קבוצת הכדורסל האדומה נחלה תבוסה ביבנה, 68-92, כהן: ״נצטרך לשנות את דרך המשחק״

בלשון המעטה, שבוע לא קל עבר על אנשי מועדון כדורסל הפועל חיפה. לאחר ההפסד לקריית מוצקין בשבוע שעבר, הכריז באופן מפתיע מאמן הקבוצה לשעבר שרון אברהמי על התפטרותו מהתפקיד. בהתראה קצרה, החליטו במועדון למנות את נתי כהן כמחליפו של אברהמי על הפרקט. הערב, לאחר שני הפסדים רצופים ועם מאמן חדש על הקווים, הדרימה החבורה האדומה ליבנה למפגש נגד אליצור המקומית. על אף פתיחת העונה המוצלחת אותה חוותה, הפועל ידעה שהפסד נוסף ירחיק אותה ממאבק העלייה על הכרטיס לליגת העל.

צילום: חגית אברהם 
כבר ברבע הראשון יבנה הייתה דומיננטית יותר ובסיומו עמדה התוצאה על 19-25. אל הרבע השני, חניכיו של תורג׳מן לא הופיעו כאשר קלעו 9 נקודות בלבד וסייעו ליבנה לברוח, אל חדרי ההלבשה ירדו הקבוצות עם יתרון מבטיח לדרומיים, 28-49. הפועל ניסתה לחזור למשחק אך התקשתה לייצר סטופ הגנתי ובתום הרבע השלישי עמדה התוצאה על 54-72 ליבנה. הרבע הרביעי היה חסר חשיבות לחלוטין, בסופו של דבר הפועל רושמת את הפסדה השלישי ברציפות והחמישי לעונה, 68-92.
צילום: חגית אברהם
מאמן הקבוצה נתי כהן התראיין בסיום לאתר הרשמי של הקבוצה ואמר: ״משחק רע שלנו, קיוויתי שבמשחקי הראשון נראה יותר אגרסיביות ודברים יקרו אחרת אך לצערי זה לא התממש. אני לא מרוצה ואפילו מאוכזב, יבנה היו טובים בהרבה, הם קבוצה מחוברת יותר. משחק ההגנה שלנו היה מתחת לכל ביקורת, יש דברים שנצטרך לשפר. אין שום דבר טוב לקחת ממשחק כזה, גם התוצאה וגם הדרך הייתה רעה מאוד. נצטרך לשנות את הדרך כי היא לא מתקבלת בשום צורה.״

קלעים בולטים: רומרו 29 נק׳, ריד 11 נק׳, לב 10 נק׳

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.