תמיכה אדירה להפועל באשדוד

מאת יובל מרון | כ-2000 אדומים ילוו את הקבוצה, קפילוטו: ״הקהל מהווה שחקן נוסף על הדשא״, שטקוס יפתח בשער

חגיגות הניצחון בדרבי טרם הסתיימו אך אתגר חדש מצפה לחניכיו של ניר קלינגר. מוליכת הטבלה תדרים ותתמודד נגד קבוצת התחתית מועדון ספורט אשדוד. על מנת להכין את השחקנים בצורה המירבית למשחק, הפועל תצא לבית מלון בו תתארח לפניי המפגש המסקרן. הקהל האדום אשר חוזר אט אט ליציעים במשחקיה של המוליכה ימשיך במגמת העלייה  כאשר 1300 אדומים כבר הבטיחו את מקומם באיצטדיון הי״א. אתגר טקטי מצפה לקפטן הספינה ניר קלינגר, המעלה העיקרית במשחק ההתקפה של הפועל היא התקפות המעבר, בעקבות היותה פייבוריטית בהתמודדות, הפועל תאלץ לשלוט במשחק ויהיה מסקרן לראות כיצד התקפות המעבר של האדומים שחורים יבואו לידי ביטוי.

צילום: חגית אברהם
בלם הקבוצה ניסו קפילוטו דיבר לקראת ההתמודדות ואמר: ״היה כיף לראות את החברה נותנים הכול בדרבי, הייתי בטוח שננצח ואני שמח שכך קרה. האוהדים עבורינו הם כמו שחקן נוסף על כר הדשא, אנחנו צמאים לעידוד שלהם ושמחים לראות אותם מאושרים בניצחונות. גבריאל תאמאש הוא ללא ספק הבלם הכי טוב בארץ, אני נהנה לשחק לצידו, הוא מקנה שקט ורוגע לכל הקבוצה.״ באשר להרכב האדום, שוערה המצטיין של הקבוצה ארנסטס שטקוס צפוי לחזור אל ההרכב על חשבונו של רן קדוש. כמו כן, קפילוטו אשר ריצה את עונש ההרחקה יחזור אל ההרכב במקומו של גל אראל.

הרכב משוער: ארנסטס שטקוס, דור מלול, גבריאל תאמאש, ניסו קפילוטו, שמואל שיימן, ראסמוס סויסטד, רוסלן ברסקי, ראדו גינסארי, חנן ממן, עדן בן בסט ואלון תורג׳מן

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.