נעלם ונאלם | גילור בירוק

גילור בירוק  | "וְעֵינֶיךָ רֹאוֹת וְכָלוֹת אֲלֵיהֶם כָּל-הַיּוֹם וְאֵין לְאֵל יָדֶךָ" 

1. אין לי מה לחדש לכם בנוגע להרגשה. שוב יצאנו במפח נפש מהמשחק, שוב עברנו לילה בלי שינה, שוב התחלנו שבוע חדש בעצב ותסכול. אפשר גם לומר שהפעם מתחילה להתפשט בנו אווירת ייאוש.

2. מכל ההתרחשויות ההזויות שאופפות אותנו, שיא השיאים היה החילוף בדקה ה-85. למי שלא יודע: התוצאה 1:0 לעכו. ה"מאמנים" משתהים ולא מבצעים חילוף שלישי ואיש אינו מבין מדוע ואז זה קרה. דקל קינן נכנס במקום מאבוקה ותופקד כחלוץ. בעברית פשוטה: הם ויתרו על האופציה ההתקפית היחידה שעוד הייתה יכולה להביא משהוא (ברור לכם שמצד שמאל אנחנו לא מסוגלים לבצע שום פעולה התקפית), והכניסו את דקל על מנת שיקבל תשואות. זה לא היה כשאנחנו מוליכים 3:0 . זה לא התרחש במשחק חסר חשיבות (לפרוטוקול). זה קורה במשחק ליגה חשוב!  אם זה היה קורה לקבוצה , נניח כמו הפועל עכו, אבל למי שמתיימרת להיות דוגמא ומופת להתנהלות מקצועית? לאילו תהומות התדרדרנו!

3. שאפו ליענקל'ה שחר על הפרס שקיבל מהשרה מירי רגב על מפעל חיים. הוא זכה בו בזכות ולא בחסד. יפה מצדו שנתן קרדיט גם לנו האוהדים. לפני כן הוא זכה לכבוד מלכים אצל נשיא המדינה. שוב שאפו וגאווה. ויחד עם זאת לא מובן לי מדוע כש"הבית בוער" הוא נאלם ובמידה מסוימת גם נעלם. יענקל'ה, צא לתקשורת, לרשתות החברתיות, לאתרי האינטרנט ודבר אלינו ודבר איתנו! השתיקה שלך בעת הזו היא בחירה גרועה! אפילו גרועה יותר מהיכולת של הקבוצה.

4. יותר מכל, מה שמטריף אותי כאוהד, היא הרגשת חוסר האונים. מה עוד אנחנו כאוהדים, יכולים או צריכים לעשות על מנת שהסיוט הזה ייפסק ? ואין לי תשובה. ממש כמו שכתוב בתורה: "וְעֵינֶיךָ רֹאוֹת וְכָלוֹת אֲלֵיהֶם כָּל-הַיּוֹם וְאֵין לְאֵל יָדֶךָ" (דברים פרק כ"ח פסוק ל"ב).
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.