מאס: "לא אשאר מאמן ראשי עד סוף העונה"

מאת רובי לוי | מאס במסיבת העיתונאים: "מחכה למשחק ולאווירה מחר מול באר שבע" וגםם מבהיר, לא אשאר מאמן ראשי עד סוף העונה 

מכבי חיפה ערכה הבוקר את מסיבת העיתונאים לקראת המפגש מול הפועל באר שבע, המאמן רוב מאס התייחס למשחק ולעתיד הקבוצה. עוד הבהיר ההולנדי כי הוא לא מתכוון להישאר המאמן הראשי עד סוף העונה, דבר שמעיד אולי על האפשרות שאלאך ינחית מאמן ראשי בטווח הקרוב.

לקראת באר שבע: "אני חושב שזה יהיה מפגש נהדר מול באר שבע עם אווירה, ואני מחכה להגיע למשחק. אני מקווה שהשחקנים יגיעו עם ביטחון לשחק טוב ופתוח. אני עובד עם הקבוצה כבר שבועיים ואני רואה קבוצה שעובדת קשה ורוצה להצליח ואין לי ספק שהיא תצליח. ראיתי את באר שבע גם במשחקי הליגה האירופאית, היא קבוצה טובה אבל בשבילי יותר חשוב להסתכל על הקבוצה שלי."

על כך שבאר שבע לא הפסידה עדיין בטרנר: "סטטיסטיקה נועדה כדי להישבר, אנחנו נגיע לשם כדי לנצח ולא נתייחס לסטטיסטיקה."

על מעמדו: "אני לא יודע עם זה המשחק האחרון שלי כמאמן ראשי, המועדון ביקש ממני להוביל את הקבוצה ואני לא ידע מה יקרה בעתיד. המועדון תחילה הביא אותי כדי להיות עוזר מאמן, אבל כדורגל הוא נזיל וביקשו ממני לקחת את תפקיד המאמן הראשי בזמן הקרוב, עד שיגיע מאמן ראשי, אני לא אשאר המאמן הראשי עד סוף העונה."

פילוספיית המשחק: "פילוסופיית המשחק שלי היא להיות דומננטים במשחק, בדיוק כמו הנוער של מכבי חיפה שראיתי. ללחוץ בשטח היריב ולהיות דומננטי, ראיתי את הנוער ושמחתי לראות את הדברים שראיתי."

על הצעירים: "אני חייב להיות כנה, אני רק שבועיים פה, ואני צריך לקבל החלטות. אני לא מסתכל על שמות אלא על אנרגיה. יש לנו ביטחון ב- 11 שיפתחו אבל גם בכל הסגל כולו."
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.