הפועל: רק ניצחון ייתקבל

מאת יובל מרון | חניכיו של ניר קלינגר דרוכים לקראת מכבי פ״ת(איצטדיון סמי עופר, 18:15), סרדל זוכה לעדיפות בהרכב

על אף התיקו המאכזב נגד הפועל אשקלון, שאר התוצאות במחזור החולף בליגת העל הוכיחו את השוויון היחסי בין קבוצות הליגה. הצמרת בוערת כאשר שבע נקודות בלבד מפרידות בין מוליכת הטבלה הפועל באר שבע לנועלת הפלייאוף העליון הממוקמת במקום השישי, בני יהודה. לפיכך, הפועל יודעת כי איבוד נקודות נוסף מחר על כר הדשא באיצטדיון סמי עופר עלול להיות בעוכריה. אולם הפועל רשמה הפסד אחד בלבד עד עתה, אך האדומים שחורים צברו ניצחון בודד בחמשת המשחקים האחרונים ובקרב השחקנים קיים רצון עז לחזור למסלול הניצחונות.

צילום: חגית אברהם 
כאמור, חנן ממן וראדו גינסארי ייעדו מהסגל האדום למשחק, שני הקשרים מהווים מרכיב מרכזי בבניית התקפות הקבוצה והוצאת התקפות המעבר להפועל, על כן מדובר בחיסרון משמעותי בעבור הסגל הקצר של הקבוצה. את הנטל, יצטרכו לשאת רוסלן ברסקי ומקסים פלקושצ׳נקו שייפתח במקומו של ראדו גינסארי. באשר למקומו של חנן ממן בהרכב, לפי שעה, ניר קלינגר נוטה להצבתו של לירן סרדל בהרכב כאשר גם סער פדידה הצעיר עשוי לפתוח בפעם הראשונה לעונה.

הרכב משוער: ארנסטס שטקוס, דור מלול, גבריאל תאמאש, ניסו קפילוטו, שמואל שיימן, רסמוס סויסטאד, רוסלן ברסקי, מקסים פלקושצ׳נקו, לירן סרדל(סער פדידה), עדן בן בסט ואלון תורג׳מן

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.