נאיבית שכמותך - הפסד נוסף למכבי

מאת רובי לוי | עוד הפסד למכבי חיפה הירוקים היו במשחק אך לא באמת הגיעו למצבי כיבוש. משחק חלש לגלזר שהיה אשם בשער השני. מאס: "מבין את האוהדים שנאלצים לסבול"

מכבי חיפה הגיעה הערב לטרנר בידיעה שהפסד מרחיק ממנה את הפלייאוף העליון והופך את המשימה לכמעט בלתי אפשרית. הירוקים רשמו הפסד שביעי העונה הפעם 2:0, למרות שברוב המשחק הם היו עדיפים אך פחות יעילים. האירוע העצוב של המשחק היה פציעתו של מאור בוזגלו שירד מהמגרש כשהוא ממרר בבכי לאחר שנפצע באותה ברך ממנה החלים לאחרונה. הקשר אמור לעבור מחר בדיקת MRI שתאבחן את חומרת הפציעה. ההולנדי מאס בחר לעלות עם הרכב זהה לזה שפתח במשחק הנפסד לבני יהודה ושוב צמד הצעירים מוחמד עוואד ויונתן לוי עלו בהרכב.

בדקה החמישית טעות גדולה של גלזר שהרים כדור בידו בתוך הרחבה לאחר מסירה של רמי גרשון,  את הבעיטה מתוך הרחבה בעט מליקסון לתוך החומה, היה זה מזל גדול לעומרי גלזר. בדקה ה-8 באר שבע כמעט עולה ליתרון, כדור קרן מצא את ראשו של אוגו שנגח לקורה. דקה חולפת ושוב ההגנה של מכבי חיפה חולמת, אוחנה מקבל את הכדור ברחבה  בעט הכדור פגע בדוס סנטוס וחדר לשערו של גלזר, 1:0 לבאר שבע. מכבי נראתה פשוט אובדת עצות, באר שבע שלטה והכתיבה את הקצב. בדקה ה-29 הייתה למכבי חיפה הזדמנות נדירה, רוחב של סלילך מצא את רוקביצה בתוך הרחבה אבל האוסטרלי בעט רע, מעל השער. בדקה ה-30 רגע קשה למאור בוזגלו שנפצע וירד כשהוא בהלם מוחלט ודמעות בעיניו. עד לסיום המחצית מכבי הצליחה להראות קצת שיפור במשחק אבל לא כזה שעזר לה להשוות.

בדקה ה-50 עוואד קיבל כדור בתוך הרחבה מאלברמן, בעט וחיימוב הדף בקצות אצבעותיו. מכבי חיפה המשיכה את המומנטום אבל לא הצליחה לכבוש. בדקה ה-65 בעיטה של סלילך מחוץ לרחבה חלפה ליד העמוד. דקה 88 ובניגוד גמור למהלך המשחק שוב טעות של גלזר שמוסר רע, מליקסון חטף בישל לווקאמה שסגר את המשח עם 2:0.

רוב מאס מאמן מכבי חיפה אמר בסיום: "אני מרוצה מאיך שנראינו אבל מאוכזב מהתוצאה. הייתה רק קבוצה אחת על המגרש ששלטה והייתה דומיננטית, זה מעודד לעתיד. השערים יגיעו בסוף, נמשיך לעבוד וזה יקרה. צריך להרים את הראש ולהמשיך הלאה. אני מאמין בכל אחד בקבוצה שלנו. אני מקווה שמאור יחזור במהרה. המטרה היא לנצח כמה שיותר משחקים ולהתקדם מיום ליום, אולי זה נשמע טיפשי אבל ראיתי הרבה דברים חיוביים ואני גם מבין את האוהדים שנאלצים לסבול."

הרכב מכבי חיפה:
עומרי גלזר, ארנסט מבוקה (גילי ורמוט, 85), אליסון דוס סנטוס, רמי גרשון, יונתן לוי, גל אלברמן, רועי קהת, סינטהיו סלליך, ניקיטה רוקאביצה, מאור בוזגלו (אופיר מזרחי, 33) ומוחמד עוואד (עומר דמארי, 67).

צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.