חילצו נקודה ב-יא' - תיקו 0 למכבי

מאת רובי לוי | מכבי חיפה עם עוד תצוגת נפל באשדוד, הירוקים הצליחו לחלץ נקודה. מאס: "מכבי קבוצה גדולה אבל צריך להתמודד עם המציאות הקשה" 

מכבי חיפה הגיעה לאשדוד למפגש תחתית בידיעה שרק נצחון ירחיק אותה מהאזור המסוכן. הירוקים הציגו עוד משחק רע לאוסף, וממש חילצו נקודה (0:0). האשדודים היו מסוכנים יותר ורק חוסר מזל וטעויות מנעו מהם את הניצחון, מנגד מכבי קופחה כאשר לא נשרק פנדל לזכותה. רוב מאס המשיך במגמה שהנחחיל מו אלאך במועדון, יציבות ההרכב לצד שילוב צעירים. השינוי היחיד שהיה ב-11 היה הורדתו של קהת לספסל והצבתו של גיורגי קוסטדינוב. קשה לציין שחקן בירוק שהתעלה הערב והציג משחק סביר.
צילום: האתר הרשמי.
המחצית הראשונה הייתה מנומנמת משהו, והתאפיין בחוסר אנרגיה. בדקה ה-9 פספוס גדול של קינדה מאוריסיו שלח את הקשר, גלזר יצא רע שחקן אשדוד ניסה להגביה מעליו, אבל לא מצא את הרשת,  בדקה ה-20 הגיעה ההזדמנות הראשונה והיחידה של מכבי במשחק, כדור עומק מצא את רוקביצה שמול ג'רפי בעט חלש והשוער לקח את הכדור. למחצית הקבוצות ירדו בתיקו אפס.
צילום: האתר הרשמי.
בדקה ה-53 קופחה מכבי חיפה כאשר לא נשרק לזכותה כדור עונשין מ-11 מ' לאחר נגיעת יד ברחבה. בדקה ה-67 בעט קלאוס מתוך הרחבה הישר לידיו של ג'רפי. בדקה ה-74 כמעט ואשדוד עלתה ליתרון אבל יעקובוביץ' מול גלזר בעט החוצה. האשדודים המשיכו לשלוט וטעות חמורה של ביטון האשדודי מנעה שער מקבוצתו, כאשר באחד על אחד מול גלזר, הוא טעה ומסר רע. בסיום 0:0 באשדוד.

מאמן הקבוצה רוב מאס אמר בסיום: "אני מאוכזב, הגענו לנצח, חשבנו לעשות יותר. אנחנו מאבדים כדורים בקלות. יש לנו הרבה שחקנים טובים ואנחנו צריכים לבחור את הטובים ביותר לסגל, ורמוט ודמארי רק חזרו מפציעה. אנחנו צריכים להתמודד עם המציאות,זה נכון  שמכבי מועדון גדול אבל המצב העונה לא טוב וזה לא קל ואולי עדיף לנו להגיע כאנדרדוג, אני מבין את התסכול וחוסר הסבלנות אבל זה לוקח זמן. אנחנו חייבים להסתכל למטה לתחתית, אנחנו חייבים להלחם כל משחק."

עוד הוסיף המאמן: "ברור שאני מאוכזב מהתיקו, בחלק גדול מהמשחק שלטנו ויצרנו מעט מצבים, ידענו שלא יהיו הרבה חללים לשחק במגרש וגם שהיו חללים לא ניצלנו אותם. מאכזב להפסד כדורים בקלות ולהסתכן במתפרצות. הקבוצה הזאת מתפתחת זו לא הקבוצה שאני רוצה לראות, אנחנו חייבים להלחם לצאת מהמצב הזה."

הרכב מכבי חיפה: עמרי גלזר, רז מאיר, אליסון דוס סנטוס, רמי גרשון, יונתן לוי, גל אלברמן, גיאורגי קוסטדינוב(קהת, 76), קאיו (אזולאי, 69), סינטיהו סלליך, ניקיטה רוקאביצה וסטפנוס אתנסיאדיס ( עוואד, 85).

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.