צמרת האלון: 2-0 להפועל רובי

מאת יובל מרון | צמד של ספיידרמן סידר ניצחון חשוב בקרב הצמרת נגד אום אל פאחם, 2200 צופים נכחו באיצטדיון

לאחר שהציגה סיבוב ראשון נהדר אותו סיימה כאלופת החורף,הפועל רובי לא נחה על זרי הדפנה ובמהלך הפגרה הקצרה התחמש המועדון בבוגרי מחלקת הנוער של מכבי חיפה, הייתם חלבי ולידור באבא. הערב, אירחה הערב קבוצת האוהדים האדומה את קבוצת הצמרת הפועל אום אל פאחם. אוהדי הקבוצה האורחת הגיעו בהמוניהם ומילאו את האיצטדיון העירוני בנשר עד תום. חניכיו של עודד קוטר עלו אל כר הדשא בידיעה כי ניצחון מול עיניהם של כ-2200 צופים יגדיל באופן זמני את הפער מהפועל איכסל .
צילום: חגית אברהם.
במהלך המחצית הראשונה, כוכבה של אום אל פאחם, מחמוד עבאס ראה את הכרטיס האדום לאחר עבירה על דניאל ברק, הרחקתו עוררה מהומה ביציעים והמשחק הופסק למספר דקות. על אף היתרון המספרי הפועל רובי התקשתה להכריע את ההתמודדות אלא שאז בדקה ה-80 אלון בוזורגי נגח במדויק פנימה את הראשון. ספיידרמן לא הסתפק בשער בודד והמשיך את הכושר הנפלא כאשר השלים צמד בתוספת הזמן. בסיום, הטוענת המרכזית לכתר רושמת ניצחון חשוב במאבקי הצמרת ופותחת את הסיבוב השני ברגל ימין.

צילום: חגית אברהם.
כובש הצמד אלון בוזורגי סיכם את המשחק ואמר: ״זה ניצחון סופר חשוב, באנו מוכנים ונחושים ולמרות שזלזלו בנו במהלך השבוע והצהירו כי נחטוף רביעייה הוכחנו במגרש מי אנחנו. מחכים לנו עוד 14 גמרים, אני מאוד מאמין בקבוצה ואני בטוח שנעשה את זה. המטרה שלנו היא לעלות ליגה, אני שמח שאני מבקיע. אני לא אוהב להגדיר יעדים, אני אשמח לעבור את רף 15 השערים מהעונה הקודמת. הכי חשוב עבורי זה שנעלה אל הליגה הלאומית.״
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.