מאס ומרדכי עד סוף העונה?

מאת רובי לוי | האנק פרייזר לא ימשיך בויטסה בעונה הבאה, אבל יסיים שם את העונה הנוכחית, מאס ומרדכי ימשיכו עד סוף העונה? לקראת מכבי ת"א, קלאוס צפוי לפתוח בהרכב. גרשון: "כואב לראות את הקהל סובל"

בניגוד לפירסומים שונים, המאמן ההולנדי האנק פרייזר לא צפוי לעזוב את ויטסה העונה ולהגיע למכבי חיפה. פרייזר שהוא המועמד המוביל והאיש שאלאך רוצה לראות על הקווים בסמי עופר, הגיע להבנות מול קבוצתו ויטסה ארנהיים על סיום הדדי של החוזה ופרידה בסוף העונה הנוכחית. גם המאמן וגם המועדון ההולנדי הדגישו בתקשורת המקומית שאין כוונה להיפרד לפני סוף העונה. בהחלט יתכן שפרייזר יגיע לסמי עופר אבל הערכות הן שזה יקרה רק לקראת תחילת העונה הבאה. במצב העניינים הזה יתכן ומו אלאך יעדיף להשאיר על הקווים את הצמד רוב מאס ואיתי מרדכי ואם לא תהיה קטסטרופה שתחייב החתמת מאמן מיידי, הצמד עשוי להוביל את הקבוצה עד סוף העונה.
לקראת המשחק ביום שני מול מכבי תל אביב, גיורגי קוסטדינוב, גילי ורמוט ועומר דמארי צפויים לשוב לסגל. למאס ומרדכי צפוי כאב ראש לא קטן כאשר לא מעט שחקנים בכירים יצטרכו להיות מחוץ לסגל. הערכות הן כי צמד המאמנים לא צפוי לעשות שינויים גדולים בהרכב, וימשיכו במגמה של הרצת הרכב קבוע וקרדיט לשחקנים הצעירים. רז מאיר שקיבל מחמאות לאחר המשחק האחרון צפוי להמשיך לרוץ על קו ימין ובצד השני גם יונתן לוי צפוי להמשיך לקבל קרדיט. בחוד יתכן וקלאוס היווני יקבל את ההזדמנות על חשבונו של מוחמד עוואד.

רמי גרשון, התראיין לקראת המשחק הזה והתייחס תחילה לניצחונות השבוע על הפועל ל אביב בגביע והפועל רעננה בליגה: "זה רגע שמאוד חיכינו לו, היה עלינו הרבה מאוד לחץ ופרץ השמחה שראיתם מול הפועל תל אביב ומול רעננה היה השתחררות של הרבה מאוד לחץ. אנחנו מקווים רק להמשיך לטפס ולהשתפר ואנחנו ניקח את המשחקים האלה רק כדי לפתוח עם יותר ביטחון בהמשך".

על הכניסה שלו למכבי חיפה אמר: " באופן אישי  אני מנסה לעשות את המקסימום שלי. לקח לי זמן להתרגל למצב של הקבוצה, אבל ביחד עם חברים אנחנו מחויבים להחזיר את הקבוצה למקום שבו היא צריכה להיות, אנחנו עובדים מאוד קשה".

לגבי המשחק ביום שני, גרשון יודע שמדובר באופרה אחרת לגמרי: "מכבי תל אביב זה משחק שונה לגמרי. יש פה הרבה מאוד פיקנטיות, אנחנו משחקים בבית יש מאחורינו את הקהל הגדול שלנו ואנחנו באים לנצח, אין תוצאה אחרת מבחינתנו".

מבחינת המטרות של הקבוצה והאם פלייאוף עליון הוא משהו שחושבים עליו, אמר הקפטן: "בשלב הזה אנחנו צריכים להסתכל משחק אחרי משחק. לא לעשות חישובים. ללכת משחק אחרי משחק ולראות איפה אנחנו עומדים".

לגבי שילוב שחקני הבית בשבועות האחרונים, אמר גרשון: "זה כיף גדול לראות שחקנים שגדלו במועדון והם חלק מהאקדמיה, משתלבים בקבוצה הבוגרת והם חלק חשוב מההרכב. ברגע שהגעתי למכבי חיפה אמרתי שיש פה מחלקת נוער נהדרת ויש פה ילדים תותחים ואנחנו נהנה מהם בעתיד".

ומילה אחת לקהל: "זה היה מרגש לראות את הקהל שלנו שמח. זה היה כאב לב לראות את הקהל שלנו שבוע אחרי שבוע סובלים ולא שמחים. כואב לנו בדיוק כמו שכואב להם. אנחנו קודם כל שמחים בשביל הקהל".
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.