ניצחון למכבי נווה שאנן

מאת אדיר יזירף | במשחק דרמטי וסוער: "מכבי נווה שאנן אלדד" חזרה לנצח 2:3 על "מכבי אחווה פרדיס"

במסגרת המחזור ה-13 בליגה ג' במחוז שומרון התקיים ביום שישי (12.1) משחקה הביתי בו אירחה קבוצת "מכבי נווה שאנן אלדד" את "מכבי אחווה פרדיס" למשחק חשוב ומסקרן במגרש ע"ש "אבי רן"" בחיפה. הביתיים מנווה שאנן, עלו לכר הדשא בידיעה שזה עומד להיות משחק קשה ונוקשה מול קבוצה המסוכנת בהתקפותיה, אך מנגד נווה שאנן מצידה היתה נחושה לרדת בסוף המשחק כשידה על העליונה. המשחק נפתח כאשר כל אחת מהקבוצות מגששת מול שער היריבה, וכבר בדקות הפתיחה היו אלה דווקא האורחים מפרדיס, שבתום המחצית הראשונה הקבוצות יורדות להפסקה בתוצאה 2:0 לפרדיס וזאת בעקבות הוצאת כרטיס אדום לעברו של אמיר שבאט מנווה שאנן שנגע בידו ברחבה בניסיון להציל שער בטוח וכיבוש שער נוסף על על ידי האורחת מפרדיס. 
צילום: חגית אברהם.
 עם תחילת המחצית השנייה, עלו חניכיו של באסם עבד אלפתאח מאמן נווה שאנן כשהם נחושים ומדוייקים יותר ועליונותה של נווה שאנן הורגשה ללא עוררין. אך מנגד קיבל שחקנה של נווה שאנן ניסן כהן צהוב שני והוצא באדום מהמשחק, יש לציין כי נווה שאנן המשיכה לשחק על כר הדשא ב 9 שחקנים אך היא לא אמרה נואש כשהגדילו לעשות שחקנה המצויין אליאור בן חמו שכבש צמד שערים ולקראת סיום 90 הדקות היה זה אייל אביסריס שקיבל ברחבה כדור לרגליו, חלף על פני בלמה של פרדיס ובבעיטה מדוייקת הכניע את שוערה של האורחת וקבע גם את תוצאת סיום המשחק 2:3, ניצחון מרשים לנווה שאנן ניצחון שכולו עם לב ונשמה !
צילום: חגית אברהם.
מאמן "מכבי נווה שאנן אלדד" באסם עבד אלפתאח אמר בתום 90 דקות המשחק לכתב "חיפה ספורט": "יש גם משחקים כאלה, לא שיחקנו טוב במחצית הראשונה זהו עולם הכדורגל. המחצית השנייה שלנו היתה ממש כמו חלום, כל השחקנים הראו משחק לחימה חזק ולא ויתרו על כל כדור וכדור וזאת אל אף שהיינו בפיגור של 2:0 במחצית. היתה נחישות אדירה של כל שחקני הקבוצה, שמח על המשחק הקבוצתי של כולם במחצית השנייה, תודה לכל השחקנים שהפגינו משחק נוקשה ללא פשרות עם הרבה לב ונשמה. המשחק הזה גם הוא כבר מאחורינו, ונקווה להמשכיות במומנטום של הקבוצה וכולנו כבר עם הפנים קדימה לקראת השבוע הבא למשחק הקשה והביתי שלנו (יום שישי, 19.1) נגד קבוצת הצמרת החזקה של "בית"ר חיפה".

צילום: חגית אברהם.
צילום: חגית אברהם.
תגובה 1:

  1. מאמן מס' 1. אמן שיצליח, זה מגיע לו כי בראש ובראשונה הוא בן אדם משכמו ומעלה. דבר נוסף זה היושר המקצועי שלו שנדיר בכלל ובכדורגל בפרט.

    השבמחק

מופעל על ידי Blogger.