לא היה נס - הפסד למכבי

מאת רובי לוי | מכבי "הנטר" חיפה ממשיכה לשקוע ורושמת הפסד ליגה חמישי ברציפות. עופר רחימי יסיים את תפקידו? רחימי: "תחושה קשה" 

הפסד ליגה חמישי ברציפות למכבי "הנטר" חיפה, הפעם בנס ציונה 74:71, הירוקים ממשיכים לשקוע ולהתדרדר עד למקום אחד לפני האחרון בטבלה. מכבי הובילה ברוב המשחק שהיה צמוד לכל אורכו. ברבע האחרון היו אלה המקומיים ששמרו על קור רוח וניצחו את המשחק. בעקבות ההפסד מעמדו של עופר רחימי מתערער ויתכן כי המשחק הערב היה האחרון על הקווים של מכבי חיפה, רחימי עצמו לא צפוי להתפטר בעצמו. כבר במהלך השבועיים האחרונים נבדקו מספר מועמדים לאימון הקבוצה במקומו של רחימי.

מכבי פתחה את הרבע הראשון מצוין וירדה ביתרון 23:12 בסיומו. הרבע השני היה רווי תהפוכות בסיומו ירדה מכבי ביתרון 8, 38:30. גם במחצית השנייה המגמה נמשכה, הירוקים הובילו בהפרשים נמוכים ולא הצליחו לברוח,  מכבי חיפה ירדה ביתרון 60:54. דווקא ברבע האחרון מכבי לא הצליחה לשמור על היתרון שלה, איבודי כדור מיותרים נתנו למקומיים לרוץ ולקבל עידוד מהקהל שלהם. 6 שניות לסיום ביתרון שלוש לנס ציונה, נשלח רודריגז לקו לא עמד בלחץ, החטיא ומכבי רושמת הפסד נוסף, 74:71. במחזור הבא תגיע לרוממה מכבי תל אביב, כאשר מחזור לאחר מכן יצאו הירוקים למשחק חוץ קשה מאוד בחולון.

עופר רחימי מאמן הקבוצה אמר בסיום: "החטאנו המון מהקו בסוף, מצד שני קלעו סלים גדולים. אני חושב שבסוף היינו יכולים הרבה יותר טובים בהתקפה ולקלוע יותר טוב. התחושה שלי קשה, יש לי אחריות גדולה על הקבוצה ועל מה שקורה פה, אני מאוד מקווה שנצליח לצאת מזה. ההנהלה צריכה להחליט איזה שינויים היא רוצה לעשות. הכל תלוי בהנהלה."

קלעים מובילים במכבי: זאק גרהאם 18 נק', אנחל רודריגז 14 נק', רג'י באקנר ועוז בלייזר 11 נק' כ"א.
צילום: מנהלת ליגת העל.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.