הפועל: נשלים את המלאכה

מאת יובל מרון | דריכות שיא בקרב השחקנים לקראת המשחק נגד הפועל עכו, כ-1500 אדומים יתמכו בקבוצה, שטקוס, תאמאש וסויסטאד חוזרים להרכב

לאחר הניצחון הדרמטי בדקה ה-90 על הפועל עכו והעפלתם של האדומים שחורים לרבע הגמר המרתק מול היריבה העירונית מכבי חיפה, חניכיו של ניר קלינגר יתמודדו מחר( 16:00, האיצטדיון העירוני בעכו) פעם נוספת נגד הקבוצה מגבעת נפוליאון. שחקני הקבוצה דיברו רבות השבוע על רצונם לחזור למסלול הניצחונות על מנת להידבק שוב לצמרת הגבוהה ולהעביר מסר חד לשאר קבוצות ליגת העל.
צילום: חגית אברהם
על אף האתגר המנטלי הכרוך בהתמודדות כפולה נגד אותה יריבה, במועדון מאמינים ביכולתם לצלוח את ההתמודדות הצפונית בשנית. הקהל האדום צפוי להגיע במספרים נאים כאשר כ-1500 אוהדים אמורים לפקוד את האיצטדיון בעכו ולהעניק אווירה ביתית לקבוצתם.
צילום: חגית אברהם
 ניר קלינגר יבצע ארבעה שינויים בהרכב עם חזרתם של שחקניה הזרים, ארנסטס שטקוס, רסמוס סויסטאד וגבריאל תאמאש אשר זכו למנוחה במשחק הגביע. באשר לשלישיית ההתקפה, קלינגר מתלבט האם לצוות את תורג׳מן בצוותא עם אראל את איבנצ׳יץ׳ או שמא לצידם של פלקושצ׳נקו את גינסארי.

הרכב משוער: ארנסטס שטקוס, דור מלול, גבריאל תאמאש, ניסו קפילוטו, שמואל שיימן, רסמוס סויסטאד, רוסלן ברסקי, ראדו גינסארי, גל אראל(מקסים פלקושצ׳נקו), יוסיפ איבנצ׳יץ׳(לירן סרדל) ואלון תורג׳מן

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.