תוכניות לטווח ארוך/גילור בירוק

גילור בירוק  | שמעון גילור אוהב את התוכנית לטווח ארוך של אלאך ומבקש, שחררו את הפרימדונות, תביאו בלם ומגן שמאלי ותתחילו לעבוד - יש לנו סבלנות 

1. ניצחון על החבורה השחצנית ממדינת תל אביב תמיד משמח. 3:0 עוד יותר. 9 ימים אחרי שחטפנו מהם 3 אצלנו בבית עוד ועוד יותר. כשזה הניצחון הראשון עליהם אי פעם בסמי עופר עוד ועוד ועוד יותר. כשזה יכול להציל את העונה שלנו ולהרוס את שלהם עוד ועוד ועוד ועוד יותר.

2. לא נעים לראות אצטדיון חצי ריק ולא נעים לראות פחות מ-10,000 ירוקים כאן אצלנו בבית. נכון שזה אמצע השבוע ושעה 21:00 עם פוטנציאל לחזור הביתה אחרי הארכה ופנדלים, ביום חמישי לפנות בוקר ונכון שבזמן האחרון המשחקים שלנו קשים לצפייה, אבל זה היה משחק של הזדמנות אחרונה, נגד הגדולה שביריבותינו. ציפיתי להרבה יותר. לקראת המפגש הכפול עם הקבוצה הקטנה בעיר, פנו את הזמן ובואו. ל-2 המשחקים!

3. בשבוע שעבר כתבתי, כאן שה"עדר" צריך רועה. אם כך ברור שאני מברך על המנוי של רוטן. על פניו הגיע מאמן ברמה גבוהה מאד במונחים ישראליים. זה בדיוק הזמן שצריך לזכור שכבר היה אצלנו מאמן שזכה במדליית כסף ביורו לנבחרות אחרי שהפסיד לגרמניה רק בשער זהב בהארכה (אוהרין) וכאן הצלחתו הייתה מרשימה (רבע גמר גביע אירופה למחזיקות גביע) אך קצרה ולא הצליח לסיים אפילו עונה אחת שלמה. וכן רוטן ייבחן רק לאורך זמן.

4. רוטן הוא המאמן השמיני בפחות מ-6 עונות. מאז שאלישע לוי סיים קדנציה של 4 עונות ולפניו רוני לוי 5 עונות ברצף. ועוזרי מאמנים ? כבר הפסקתי לספור. ומאמני שוערים ? ואן זוואם הוא המאמן השלישי. והחליפו מאמן כושר ופזיוטרפיסט ומנטליסט ופסיכולוג ואפילו מנכ"ל ומנהל קבוצה. במלים אחרות: חוץ מיענקל'ה שחר מכבי חיפה בחילופי משמרות ללא הפסקה כבר 6 שנים. אלאך התבטא שהוא פועל רק משיקולי טווח ארוך. אם כך ולנוכך רכבת ההרים המטורפת שממשיכה לנוע, עדיין צפויה לנו תקופה של עליות ולצידן ירידות תלולות.

5. ומה הלאה? אם לטווח ארוך, אז עד הסוף. שחררו את הפרימדונות (מפאת כבודם לא אזכיר שמות ו"די לחכימא ברמיזה), אל תביאו ואל תנחיתו עכשיו "מושיעים" , רק בלם ואולי מגן שמאלי ותתחילו לעבוד. לי, כאוהד ותיק, יש סבלנות.
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.