צוללת ירוקה - הפסד למכבי

מאת רובי לוי | מכבי "הנטר" חיפה ממשיכה להדרדר, הפסד חמישי ברציפות לירוקים. רחימי חושש למעמדו: "אני מאמין שג'ף ידבר איתי"

הירוקים ממשיכים במגמה הרעה מהתקופה האחרונה, בדרך לחמישה הפסדים רצופים בכל המסגרות. החניכים של רחימי נראו רע מאוד הערב והניצחון של האורחים לא היה מוטל בספק ולו לרגע אחד. התוצאה הסופית משקרת במעט, האורחים הורידו הילוך ברבע האחרון. אם במכבי "הנטר" חיפה מחפשים מעט אופטימיות במשחק הזה, הם יכולים למצוא אותו אצל דגן יבזורי ששב מפציעה והציג יכולת טובה עם 15 נק'.
צילום: חגית אברהם.
חיפה פתחה רע מאוד את המשחק ולא הצליחה לקלוע ב-4 הדקות הראשונות. הירוקים חשבו שהדברים יסתדרו מעצמם ונראו אדישים ובאשדוד ניצלו זאת כדי לדרוס ולא להוריד את הרגל מהגז עד הסיום. לאורך כל המשחק ההפרש היה דו ספרתי ובחיפה צריכים לעשות חושבים איך יוצאים מהמצב הנוכחי, ששם אותם בתחתית טבלת ליגת ווינר סל.  הישראלים של גרינברג המשיכו את היכולת הטובה, במיוחד נמרוד לוי, שהיה בעניינים בדקות החשובות.

מכבי פתחה עם: אנחל רודריגז, פרדריק בורדיון, זאק גרהאם, עוז בלייזר ורג'י באקנר.

מכבי הייתה חלשה כבר בפתיחה ולקח לה 4 דקות לקלוע את הסל הראשון, היה זה עוז בלייזר. אשדוד המשיכו לשלוט ולהגדיל את היתרון בדרך ל-27:12 בסיום הרבע. הרבע השני נפתח טוב מבחינת הירוקים שהצליחו לנגוס בהפרש, לאחר שלשה של הובר ההיתרון היה 9 בלבד לטובת אשדוד, אלא שאז האורחים שוב לחצו על הדוושה הגדילו את הםער, וירדו למחצית ביתרון 19, 55:36.

עופר רחימי מאמן הקבוצה אמר בסיום: "ההגנה שלנו הייתה מתחת לכל ביקורת, רכות וחוסר תיאום כל הדברים שאני בתור מאמן אחראי עליהם כמאמן. אנחנו לא קולעים, האחוזי קליעה שלנו רעים, אני אחראי לזה. אני מאמין שגם ג'ף ידבר איתי אני מקווה שנצא מזה לדברים טובים. אני מתפלל חזק ועובד מסביב לשעון."

גם ברבע השלישי מכבי ניסתה לצמק אבל האורחים הערב היו גדולים על מכבי שהמשיכו לגדול ולברוח, בדרך ליתרון 74:53 בסיום הרבע. הרבע האחרון היב לפרוטוקול בלבד ובסיום 87:74 לאשדוד.

קלעו למכבי "הנטר" חיפה: ברנדון באומן 18, דגן יבזורי 15, אנחל רודריגז 13, זאק גרהאם 11.
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.