ורמוט רוצה לעזוב, אלו יגיע?

מאת רובי לוי | גילי ורמוט קשר מכבי חיפה רוצה לעזוב את הקבוצה, אם באר שבע תפנה בקשר לדמארי הירוקים ירצו לכלול בעסקה את דור אלו, מאבוקה צפוי לשוב להרכב מול מכבי ת"א בגביע 

זה כרגע בגדר שמועה ואין שום הצעה רשמית, אבל נדמה כי הפועל באר שבע לוטשת עינייה לעבר עומר דמארי. גורמים המקורבים למכבי חיפה סיפרו לחיפה ספורט כי אם הפועל באר שבע תפנה למכבי חיפה בקשר לעומר דמארי הירוקים ידרשו שדור אלו המגן של האלופה הבאר שבעית יהיה חלק מהעסקה. דמארי בכל מקרה צפוי לחזור לקבוצתו הגרמנית לייפציג  בסוף העונה, וברור שאם מכבי חיפה תרצה לכלול בעסקה סיבובית שכזו את אלו היא תצטרך להיפרד מלא מעט כסף. אלו שיחק העונה סה"כ תשעה משחקים במדי הפועל באר שבע ולא הצליח לבשל או לכבוש.
צילום: מתוך יוטיוב.
ממכבי חיפה נמסר כי כרגע זה בגדר שמועות והם לא מתייחסים לשמועות. בלי שום קשר לאם יצא לפועל מעבר של דמארי לבאר שבע, כן או לא, דור אלו הוא אחד המועמדים שמכבי חיפה תרצה לראות אצלה בעונה הבאה. באשר לגילי ורמוט, אי הכללתו בסגל במשחק אמש מול אשדוד גרמה לשחקן להבין כי הוא לא רצוי במועדון והקשר מעוניין לעזוב את הקבוצה. בסביבת השחקן אמרו לחיפה ספורט כי: "למעשה גילי לא רצה לעזוב והוא קיווה לקבל את ההזדמנות, אבל זה שהוא לא הוזמן לסגל נגד אשדוד היה יותר מידי עבורו והוא רוצה לעזוב."
צילום: חגית אברהם.
לקראת משחק הגביע מול מכבי ת"א נדמה שמאס ומרדכי יערכו לא מעט שינויים בהרכב, כאשר גם מאבוקה, אזולאי ובן הרוש צפויים לקבל הזדמנות בהרכב. בצל הדיבורים על מאמן וחיזוק, נדמה כי המנהל המקצועי מו אלאך רוצה לסיים את העונה הזו במנימום נזקים ולא לקבל החלטות תחת לחץ. כפי שנטען בחיפה ספורט בתקופה האחרונה, הערכות הן שאלאך לא ינחית מאמן או שחקנים חדשים בתווך הקרוב אלא אם יקרה משהו בלתי צפוי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.