נווה שאנן מחבקת את אלו"ט

מאת מערכת האתר | מועדון הכדורגל "מכבי נווה שאנן אלדד" מחבק את ילדי עמותת "אלו"ט"

לקראת יום ההתרמה הארצי לעמותת "אלו"ט", שהתקיים ב-23.1 ובמסגרת פרויקט "יחד, ליגת העל למען הקהילה", אימצה ביום שישי האחרון (19.1) מנהלת הליגות בכדורגל את אלו"ט אגודה לאומית לילדים ובוגרים עם אוטיזם. מנסה מנהלת הליגה בכדורגל להגביר את המודעות לאוטיזם. במחזור הליגה האחרון שהתקיים ביום שישי 19.1.2018 במגרש אתו"ס שבחיפה עלו שחקני מועדון הכדורגל "מכבי נווה שאנן אלדד" והשופטים למשחק עם חולצות ממותגות וייחודיות לפעילות זו כשעליהן סמל עמותת "אלו"ט".

בענף הכדורגל גייסה עמותת "חיפה יפה" ויצרה שיתוף פעולה פורה ומבורך עם מועדון הכדורגל "מכבי נווה שאנן אלדד" וביום שישי (19.1) לפני תחילת משחק הצמרת בליגה ג' בין קבוצת "מכבי נווה שאנן אלדד" לבין "בית"ר חיפה בדרבי החיפאי, התקיים טקס וזאת ביוזמתם של מר אלי פסו, מנהל מועדון הכדורגל "מכבי נווה שאנן אלדד" ובשיתוף עם מר אלכס אברמוב יו"ר עמותת "חיפה יפה" הרואה כמטרה לסייע בהסברה, אירגון ורצון טוב, הן המפתח לגיוס מקסימלי של תלמידים והצלחת יום ההתרמה בעיר חיפה. כמו - כן יש לציין כי הטקס התקיים בשיתוף עם ההתאחדות לכדורגל בישראל ואיגוד שופטי הכדורגל.

לפני תחילת המשחק, אלי פסו, מנהל מועדון הכדורגל "מכבי נווה שאנן אלדד", אמר ל"חיפה ספורט": "מועדון הכדורגל "מכבי נווה שאנן אלדד" רואה כזכות גדולה ואף כחובה את האפשרות לשלב את עמותת אלו"ט בתוכנית הקהילה והחברה של המועדון. אנו שמחים על ההזדמנות שנפלה בחלקנו לתרום את תרומתנו הצנועה לקידום המודעות לילדים ובוגרים עם אוטיזם ועל הזכות לשתף אותם בחוויית המשחק ולהעניק להם רגעים של אושר שכל כך מגיעים להם. אנו מאמינים כי החשיפה תוביל להגברת המודעות ולקבלת האחר, אנו מאמינים שככל שהחברה הישראלית תכיר טוב יותר את המוגבלות ותבין אותה נהפוך לחברה טובה, סובלנית ומכילה".

השבוע, ביום שלישי, 23 בינואר, יתקיים יום ההתרמה הארצי לאלו"ט, ביום זה עשרות אלפי תלמידים וחניכי תנועות הנוער יפקדו את בתי האב ובתי העסק ויבקשו תרומה למען ילדים ובוגרים עם אוטיזם. אלו"ט, היא עמותת הורים המובילה את הטיפול באדם עם אוטיזם לאורך כל מעגלי חייו. אלו"ט פועלת לקידום זכויותיהם של כלל הילדים, הנוער והמבוגרים בישראל על הספקטרום האוטיסטי ולשיפור המענים הניתנים להם ולבני משפחתם. אלו"ט – האגודה הלאומית לילדים ולבוגרים עם אוטיזם – היא עמותת הורים לילדים, מתבגרים ובוגרים המאובחנים על הספקטרום האוטיסטי. העמותה נותנת שירות ומטפלת בכ – 14,000 משפחות בכל רחבי הארץ.

צילומים: בוריס וורביוב.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.