שלומי אזולאי שב לסגל

מאת רובי לוי | במכבי חיפה נערכים לקראת משחק הגביע מחר, שלומי אזולאי ישוב לסגל. במועדון מכחישים לא פנינו לאלטמן הוא לא מועמד. גרשון: "לא מקלים ראש" 

במכבי חיפה מתכוננים לקראת משחק הגביע מחר מול הפועל תל אביב. הירוקים מגיעים למפגש לאחר שלושה הפסדים רצופים. מי שצפוי לשבת על הספסל בשורות הירוקים הוא הקשר שלומי אזולאי ששב מפציעה, בקבוצה רוצים להחזיר את הקשר למגרשים בהדרגה. במכבי לא צפוי מהפכה בכל הקשור לסגל ונדמה כי מוחמד אלאך ינסה להנחית בסמי עופר קשר ומגן שמאלי, כאשר גם בגזרת המאמן צפויים התפתחויות לאחר המפגש מחר כאשר כמו שפורסם בחיפה ספורט, גם מאמן ישראלי עומד על הפרק מבחינת ההולנדי. בתקשורת היוונית פורסם כי הקשר עומרי אלטמן מועמד למכבי חיפה וכי המועדון פנה לפאנאתניקוס, אלא שבמועדון מכבי חיפה מיהרו להכחיש את הידיעה וטענו אלטמן לא מועמד.

בלם הקבוצה רמי גרשון התראיין לאתר הרשמי לקראת המפגש מחר ואמר: "למרות שהפועל תל אביב משחקת בליגה הלאומית, זה מועדון גדול עם שחקנים טובים ואסור לנו להקל ראש. אנחנו באים במלוא המוטיבציה והרצינות ורוצים לעבור שלב. זה לא פשוט, אבל אנחנו שחקני כדורגל מקצועניים. אנחנו צריכים לעשות את ההפרדה בין משחק למשחק ואנחנו באמת מנסים להתנתק מכל מה שמסביב ולהתרכז אך ורק במשחק הקרוב".

אגב גורם בכיר בהפועל תל אביב אמר לחיפה ספורט: "מכבי חיפה זה מועדון גדול אין ספק שהם הפיבורטיים אנחנו עדיין קבוצת ליגה לאומית, נבוא להתגונן וננסה לעקוץ, הכל תלוי איך יתפתח המשחק."
צילום: חגית אברהם.

תגובה 1:

  1. עם שוער כזה והגנה כזאת יתכן מאוד שהם יעשו עקיצה אחת ויגמרו את המשחק כמו שקרה במשחקים האחרונים .

    השבמחק

מופעל על ידי Blogger.