נקמה ירוקה: הפסד להפועל

מאת יובל מרון | 88-75 לכפר סבא על האדומים אשר ניצחו בסיבוב הקודם, כהן: ״בסגל כה קצר, קשה לשחק שלושה משחקים בשבוע״

במסגרת המחזור ה-14 בליגה הלאומית בכדורסל, אירחה הערב הפועל את הירוקים מהשרון, הפועל כפר סבא. כזכור, בסיבוב הקודם הצליחה הפועל לגבור על יריבתה. האדומים התייצבו למשחק לאחר שבמשחק הבית הקודם רשמו ניצחון חשוב נגד יריבתם המרה הפועל רמת גן, אך בתווך הפסידה הפועל נגד באר שבע במשחק צמוד. בעקבות המאזן השלילי בתקופה האחרונה, ניצחון בהתמודדות היה קריטי עבור חניכיו של נתי כהן בקרבות הצמרת.
צילום: חגית אברהם
הפועל פתחה בצורה רעה הגנתית את המשחק ובסיום הרבע הראשון האורחת ברחה עם 26-16. הרבע השני למעשה סתם את הגולל עבור הפועל, האדומים ירדו אל חדרי ההלבשה כאשר ההפרש עמד על 21, 49-28 לכפר סבא. הפועל הראתה סימני חיים ברבע השלישי לאחר שקיזזה את ההפרש, כשבסופו  הייתה התוצאה 60-48. האורחת לא נלחצה והצליחה לשמור את הפער המבטיח, בסיום על אף משחק טוב של הרכש החדש קרי קארטר, הפועל רושמת הפסד שני ברציפות, 88-75.

מאמן הקבוצה נתי כהן אמר בסיום: ״״זה היה משחק רע מאוד שלנו, אין תירוצים. העובדה שיש לנו סגל קצר השפיעה עלינו, זה לא אפשרי עבורינו לשחק שלושה משחקים בשבוע והייתה לזה השפעה על האנרגיות אותן הבאנו למשחק. היינו מרוקנים אנרגטית וזה נתן לכפר סבא את הביטחון, היינו זוועתיים מבחינה הגנתית במחצית הראשונה. ברבע השלישי החברה נתנו את הכול אבל זה לא מספיק, זו ליגה קשה וקבוצה שמגיעה ללא אנרגיות משלמת על כך.״

קלעים בולטים: קארטר 23 נק׳, רומרו 16 נק׳, הובר 13 נק׳

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.