הקפטן עוזב

מאת יובל מרון | כפי שהיה נראה לעין ולאחר מו״מ מתקדם, חנן ממן חתם בהפועל באר שבע, ממן: ״הפועל זה תמיד הבית״, יואצו המגעים עם גילי ורמוט

תמה הסאגה סביב עתידו של קפטן הפועל חיפה חנן ממן, לאחר שמועות רבות וכעס גדול של הקהל האדום כלפיי הקפטן שלהם, אחד משחקני המפתח בחוליית ההתקפה של ניר קלינגר העונה חתם באופן רשמי בקבוצתה של אלונה ברקת, הפועל באר שבע. הקשר הוצג באופן רשמי באמצעות סרטון אותו פירסם המועדון בפייסבוק בו נראה מאמנה ברק בכר ממתין לממן על כר הדשא באיצטדיון טוטו טרנר. עקב עזיבתו, במועדון האדום יאיצו את המגעים עם מכבי חיפה בנוגע לצירופו של גילי ורמוט.

צילום: חגית אברהם 

בראיון לאתרה של הפועל באר שבע אמר: ״אני שלם עם ההחלטה שלי ללכת עם תחושת הבטן ולחתום בהפועל ״תדיראן״ באר שבע ותאמינו או לא, הכסף לא שיחק תפקיד. התכנון המקורי היה לחתום לעונה הבאה ולסיים את השנה הנוכחית בהפועל חיפה בכל הכוח, להמשיך את הדרך הטובה והיפה שעשינו, אבל דבר הוביל לדבר והוחלט שאעבור כבר כעת.ברצוני להגיד תודה מיוחדת וגדולה ליואב כץ ולניר קלינגר על התמיכה וההבנה, לקהל האדיר של הפועל חיפה שרובו תמך בהחלטה ודאג לסמס ולכתוב לי  בימים האחרונים, אני מעריך מאוד ואזכור זאת תמיד ולמי שנפגע אבקש סליחתכם. היה לי הכבוד והעונג לשמש כקפטן הקבוצה ומקווה שהשנה תמשיך להאיר פנים כלפי המועדון גם בלעדיי.תודה תודה תודה. הפועל זה תמיד הבית!

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.