בניון ולירן חולצה אפורה בקמפיין משותף

מאת אדיר יזירף | פעם הוא שר לו שירים ביציע, היום הם מככבים בקמפיין משותף, לירן "חולצה אפורה" ויוסי בניון בקמפיין חדש לחברת סמסונג  

חב' "סמסונג" השיקה השבוע את סדרת המכשירים החדשים שלה, הסמארטפון החדש "הגלאקסי A8" בישראל. אלפי אוהדי הכדורגל הרבים ולא רק אוהדי הכדורגל הבחינו בנקל השבוע על המסך הקטן בלירן אלזסר הידוע בכינויו "לירן חולצה אפורה" הידוע, המככב בקמפיין חדש זה לטלפון הנייד. לירן, מעולם לא הסתובב לו עם סוכן צמוד וגם הפעם הוא מצליח להשתלב בכוחות עצמו ובגדול בקמפיין החדש אותו אנו רואים בימים אלה בכל ערוצי הטלויזיה.

הקמפיין החדש הוא כמובן סביב מה שידוע ומאפיין את "לירן חולצה אפורה", האיש שהפך כבר מזמן לתופעה מוכרת וידועה, היא החולצה האפורה שמלווה אותו באופן תמידי. במסגרת הפרסומת, לירן עומד מאחוריו ועובר מצד לצד של שחקן הכדורגל הנודע יוסי בניון המשחק כיום בקבוצת בית"ר ירושלים, שנבחר לפרזנטור בקמפיין זה. למעשה, לירן כבר סופר את הקמפיין הרביעי שלו, לאחר קמפיינים מוצלחים ל"יטבתה", HOT וגם לאבקת כביסה בעבר.

בהפוגה בין הצילומים הארוכים השבוע באולפן בחולון, סיפר לירן לכתב הספורט של "חיפה ספורט": "מה שחשוב לי זה רק הבריאות, אני לא עושה את הפירסומת בשביל כסף, אני משתתף בה בגלל שאני אוהב את זה, למרות שאני לא מקבל הרבה כסף בכלל".כך אמר "לירן חולצה אפורה" על החולצה האפורה אמר לירן: "תתפלא, אבל אני בכלל לא אוהב את הצבע האפור, זה פשוט כבר שנים הפך להיות המותג שלי, ככה אנשים מזהים אותי ברחוב ובכל מקום בו אני הולך, הצבע שאני הכי אוהב זה בכלל ירוק, ויש לי בבית את כל הצבעים. יש לי 40 חולצות אפורות ובכל הגוונים, מבהיר עד כהה וגם עם כיתובים שונים באנגלית עליהם, גם בחיי היום-יום ולא רק באירועים מתוקשרים אני לובש חולצה אפורה, כי ככה מזהים אותי וזה עושה לי טוב".

עוד סיפר האיש והחולצה:
"כולם שואלים אותי על לעבור למרכז, זה נכון וברור שכל התקשורת וכל הסלבס הידועים נמצאים בתל אביב ובאיזור המרכז, כל האקשן נמצא בעיר תל אביב, אך אני נולדתי בחיפה ותמיד אני יישאר בחיפה, לא רוצה בכלל לעזוב את חיפה שלנו ולא חשבתי על זה מעולם. "לכל מקום שאני הולך ומגיע, אנשים תמיד מחבקים אותי, עוצרים אותי, רוצים להצטלם איתי, שואלים אותי גם מה נשמע לירן ? ואני מתכוון לא רק ילדים קטנים אלא גם לאנשים מבוגרים ולא רק חובבי כדורגל אלא אנשים מכל איזור מקום ותחום איפה של אהיה, זה כיף גדול להיות מפורסם, תרשה לי לגלות לגולשי האתר "חיפה ספורט" סוד קטן, בילדותי שיחקתי פעם כדורגל, בקבוצת מכבי חיפה בנערים ב' ובערך בגיל 15 עזבתי, כי לא הייתי מספיק טוב על כר הדשא". "

לדבריו, הקהל מרעיף עליו אהבה גדולה ובכל מקום הוא זוכה לתמיכה ציבורית אדירה. באלזסר תמיד תמצא שלווה ושקט, יש הוא אף פעם לא כועס, לא יתעצבן על שום דבר כי הוא פשוט תמיד עושה הכל באהבה, הוא תמיד יהיה שם וזה עבורו מספיק וטוב.

יש לציין כי עוד נבחרו לפרזנטורים ויובילו את קמפיין הפירסום החדש גם גיא זוארץ והדוגמנית נטע אלחמיסטר.

הנה הפרסומות המלאה:

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.