"מרואן ישמח לשחק במכבי חיפה"

מאת רובי לוי | הירוקים מתכוננים לקראת משחק התחתית מול אשדוד, רכש לא צפוי להגיע בינואר. קבהא יגיע בקיץ?

מכבי חיפה תארח ביום שבת את מ.ס אשדוד לקרב תחתית, כפי הנראה מטרה של המנהל המקצועי מו אלאך היא להתרחק ממאבקי תחתית מיותרים ולהתחיל לבנות את הסגל לקראת העונה הבאה. בכלל נדמה כי להולנדי\מרוקאי ישנה תוכנית סדורה והוא לא מתכונן לסטות ממנה, ולהתנהל מתוך לחץ. הערכות הן כי בחלון העברות הנוכחי לא יגיע שום רכש וזה ינואר ראשון מזה שנים שהמועדון לא מבצע רכש וגם לא משחרר שחקנים, למעט דקל קינן שעזב לארה"ב.

אחד השחקנים ששמו הוזכר כמועמד למכבי חיפה בעונה הבאה הוא הקשר מרואן קבהא, אותו רוצים גם בבאר שבע וגם בקריית שלום. בסביבת השחקן אמרו היום לחיפה ספורט: "מרואן ישמח לשחק במכבי חיפה, זה אתגר גדול עבורו, אך טרם הוגשה הצעה רשמית ויש רק דיבורים בתקשורת". ממכבי חיפה נמסר כי: "השחקן לא מועמד לקבוצה בחלון הנוכחי."

לקראת המפגש מול אשדוד בשבת נדמה כי רועי קהת ירד לספסל ומי שיחליף אותו בהרכב יהיה גיורגי קוסטדינוב, החלוץ היווני קלאוס צפוי להמשיך לקבל קרדיט בהרכב ולפתוח, כאשר גם אזולאי נמצא בתמונות ההרכב. אחה"צ ערכה הקבוצה מסיבת עיתונאים לקראת המפגש מול האשדודים.


המאמן רוב מאס התייחס למשחק ההפסד למכבי ת"א ואמר: "יש עליות וירידות, ניצחנו שני משחקים ברצף, אנחנו בונים לאט את הביטחון. ידענו שאנחנו מגיעים לשחק מול מכבי תל אביב, שהיא קבוצה טובה ברמה גבוהה. נדע לתקן את הטעויות" עוד הוסיף המאמן: "זה היה יכול להיות נחמד אם היינו מפתיעים אותם, אבל לקבל גול אחרי 13 שניות זה קשה, אומנם זה גול מהיר אבל יש עוד 90 דקות, היה לנו את המצבים שלנו וחזרנו בשלב מסוים, אבל איבדנו כדורים קלים מדי ומכבי תל אביב הענישו אותנו".
צילום: האתר הרשמי.
לקראת המשחק ביום שבת מול מ.ס אשדוד אמר מאס: "אין הבדל בין המגרש הזה למגרשים אחרים. ננצל את האזורים שלנו ולא נילחץ כי הם יחכו ללחץ שלנו. כשהכדור יהיה ברגלנו נצטרך לשמור עליו ולתקוף את שער היריבה".
גל אלברמן, קשר הקבוצה, התייחס אף הוא למשחק מול אשדוד: "עברנו הרבה משחקים שהם צומת דרכים, זה לא משחק שיסיים את העונה, אבל הוא מאוד חשוב ומשמעותי. יש עוד המון משחקים, כרגע אנחנו תשע נקודות מהפליאוף העליון ושבע נקודות מהליגה השניה ככה שאנחנו באמצע" עוד הוסיף אלברמן:  "אני חייב להיות כנה ואמיתי, הרמה והיכולת שלי לא מספקות ואני מודע לכך, אני מספיק ביקורתי כלפי עצמי. אני יודע שגם אני וגם החברים שלי לא מספקים את היכולות שכולם רוצים, אבל כרגע זאת המציאות ואנחנו לא מנסים לברוח ממנה".

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.