רחימי יקבל עוזר חדש?

מאת רובי לוי | במכבי "הנטר" חיפה מרכזים כעת מאמצים בתיגבור הצוות המקצועי והערכות הן כי יצורף לרחימי עוזר, פינקני הוזכר כמועמד לקבוצה 

במכבי "הנטר" חיפה לא בדיוק החליטו מה לעשות ואילו שינויים לבצע במערכת. לאחר שמעמדו של המאמן עופר רחימי התערער משהו בשבועות האחרונים, בדקו בקבוצה אפשרות למצוא לו חלופה על הקווים, אך לאחר ששמעו מהאנשים איתם בדקו, תשובות שליליות נדמה כי ירדו מהעניין. כעת עושים מאמצים בעיקר מאזור חיוג ארה"ב, לצרף לצוות של עופר רחימי עוזר מאמן נוסף ונדמה שלזאת מוקצים כעת כל הכוונות.
גם במצבת השחקנים יתכנו שינויים כאשר שמו של קווין פיקנקני הוזכר והערכות הן כי  אם יגיע, יהיה זה על חשבונו של ברנדון באומן, שהגיע בתחילת העונה ומעמיד מומצעים של 12.3 נק' למשחק. פינקני ששוחרר מהמועדון בסיום העונה הקודמת, הגיע כזכור באמצע העונה החולפת והיה מהגורמים המובילים שמשכו את הירוקים עד לגמר הפיינל פור, השחקן בן ה-34 נחשב שחקן חופשי לאחר ששוחרר מקבוצתו הפולנית אוסטרו.  במחזור הקרוב יצאו הירוקים למשחק חוץ קשה מאוד מול הפועל חולון השנייה בטבלה, מכבי תנסה לחולל הפתעה ולנצח ויחד עם זאת תחזיק אצבעות להפועל תל אביב, שתארח את בני הרצליה. הפסד של מכבי בחולון וניצחון של בני הרצליה, ישלח את רחימי וחניכיו למקום האחרון בטבלה.
צילום: מנהלת ליגת העל בכדורסל.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.