היעד: ניצחון שלישי ברציפות

מאת יובל מרון | הפועל לא חוששת מבית״ר ירושלים ובמועדון חושקים בניצחון יוקרתי, בן בסט צפוי לפתוח

את המפגש בסיבוב הראשון בו אירחה בית״ר ירושלים את הפועל, ניתן להגדיר כמשחק המרתק ביותר עד עתה בליגת העל. הקבוצה מהבירה כבר טעמה את טעם הניצחון, אלא שלעדן בן בסט היו תוכניות אחרות, החלוץ ירה בעיטה חופשית מדוייקת עמוק בתוספת הזמן וקבע 3:3 מהדהד. למעשה, המשחק הנהדר הוכיח את אופיו של התלכיד אותו ייצר ניר קלינגר העונה. מחר(20:30, איצטדיון סמי עופר) תארח הפועל את קבוצתו של אלי אוחנה לעוד קרב צמרת מרתק. עד כה נמכרו במכירה מוקדמת 5800 כרטיסים. הקבוצה תקיים לפני המשחק טקס בשיתוף עם עמותת מגדל אור (מרכז לראייה ולשיקום בעלי מוגבלויות ראייה) במסגרת פעילות המועדון למען הקהילה.
צילום: חגית אברהם 
לפי שעה, האדומים שחורים טרם הפסידו לקבוצות ״הגדולות״ ואף היו דומיננטיים יותר במפגשים הנערכו בסמי עופר. במועדון מאמינים כי ניתן לגבור על החבורה בצהוב שחור ולרשום ניצחון חשוב אשר יגדיל את הפער בין הקבוצות. באשר להרכב, טרם התקבלה ההחלטה הסופית לגביי שיתופו של עדן בן בסט אך הצפי הוא שהחלוץ ילבש את חולצת הרכב.  במידה ויימצא כי אקס טולוז אינו כשיר, מקסים פלקושצ׳נקו ייתפוס את מקומו בהרכב האדום. כמו כן, היום בשעה 16:30 תיערך הגרלת שמינית גמר גביע המדינה בה תשתתף הפועל בעקבות הניצחון נגד הפועל פתח תקווה.

הרכב משוער: ארנסטס שטקוס, דור מלול, גבריאל תאמאש, ניסו קפילוטו, שמואל שיימן, ראסמוס סויסטד, רוסלן ברסקי, ראדו גינסארי, חנן ממן, עדן בן בסט(מקסים פלקושצ׳נקו), ואלון תורג׳מן

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.