שקיעה בירוק - הפסד נוסף למכבי

מאת רובי לוי | הירוקים רושמים הפסד ליגה נוסף והמשיכו את ההדרדרות מהתקופה האחרונה. רחימי: "מה שאני צריך אני אומר להנהלה שלי" הצוות המקצועי של קבוצת הכדורגל מכבי חיפה צפה במשחק 

מכבי "הנטר" חיפה רושמת הפסד נוסף שישי ברציפות, והפעם למכבי תל אביב ברוממה, הירוקים הגיעו למשחק רק ברבע האחרון ואפילו הובילו, אבל שליטה מוחלטת בריבאונד נתנה לאורחים מתל אביה את הניצחון המוצדק 85:75. מי שבלט אצל הירוקים היה אנחל רודריגז שקלע 19 נק'. הירוקים מסתבכים לאחר שיריבתם לתחתית בני הרצליה רשמה ניצחון שמסבך את הירוקים עמוק בתחתית. בצד הצהוב הצטיין ג'ק כהן עם 17 נק'. גן חיזוק של הצוות המקצועי של קבוצת הכדורגל של העיר לא עזר לירוקים.

מכבי "הנטר" חיפה ממוקמת כעת מקום אחד לפני האחרון עם 19 נק', בדיוק כמו לאחרונה בני הרצליה. הירוקים יצאו במחזור הבא למשחק חוץ קשה מאוד בחולון.
 מכבי פתחה בחמישייה עם: אנחל רודריגז, זאק גרהאם, דגן יבזורי, עוז בלייזר ורג'י באקנר.

הרבע הראשון נפתח בחוסר דיוק מצד שתי הקבוצות, מכבי הצליחה להוביל עם שלשה של גרהאם, 14:12. האורחים חזרו להוביל הרבה בזכות אקס מכבי, דיברתולומיאו. את הרבע סגר וורקמן על שלשה על הבאזר והוריד את הקבוצות בשיוויון 23:23. את הרבע השני פתחו הירוקים רע מאוד ואיפשרו למכבי ת"א לרוץ ולפתוח פער, האורחים הובילו בחצית ב-11, 47:36. בצד הירוק היה זה עוז בלייזר שהצליח לשמור את מכבי במשחק.
את הרבע השלישי פתחה מכבי ת"א טוב יותר הדרך ליתרון 14. מכבי הצליחה לנגוס בהפרש ושלשה של גרהאם הורידה את ההפרש ל-6 בלבד. הצהובים לקחו שוב ושוב ריבאונדים והצליחו לרדת ביתרון 67:58 בסיום הרבע. ברבע האחרון היה נדמה שהירוקים בדרך לחולל הפתעה כאשר הצליחו להפוך את התוצאה בדרך ליתרון 73:72, אבל היתרון הזה לא הספיק לירוקים שלא ממש הצליחו להישאר בתמונה ובסיום רשמו הפסד נוסף, 85:75.
מאמן הקבוצה עופר רחימי אמר בסיום המשחק: "מאוכזב אין ספק, חבל שלא היה לנו את הכח לסיים את המשחק כמו שצריך, הפסדנו הרבה ריבאונד התקפה ולקחנו החלטות לא נכונות בהתקפה. נמשיך לעבוד קשה, לראות וידיאו ולשפר את הדברים הפחות טובים. אנחנו חייבים לשפר את הרכות ולקלוע יותר טוב. מהסגל הזה אפשר להוציא הרבה יותר. מה שאני צריך, אני אומר להנהלה ואני שומר את זה בנינו."

קלעים מובילים במכבי: רורדריגז 19 נק', באקנר 14 נק', בלייזר 11 נק'.

צילומים: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.