שבים למסלול - ניצחון להפועל

מאת חגית אברהם | ניצחון חשוב להפועל חיפה ששבה למסלול הניצחונות. נתי כהן: "לשמחתנו ולמזלנו ניצחנו" 

הפועל חיפה חוזרת לעניינים, לאחר רצף של שלושה הפסדים רצופים ובכלל תקופה לא טובה, חוזרים חניכיו של נתי כהן לנצח ולעשות צעד משמעותי בדרך לפלייאוף העליון. האדומים רשמו ניצחון ברוממה על מכבי הוד השרון 85:63. הפועל קיבלה תרומה יוצאת דופן מהמתאזרח ג'ון הורביץ שעלה בחמישייה ותרם 18 נקודות. קרי קרטר הצטיין עם 22 נקודות אם כי לא באחוזים מרשימים, פרננדז רומרו סיפק משחק מאופק משהו עם 11 נקודות. מעבר לניצחון האדומים יכולים לצאת מעודדים מאוד מהתרומה של ההישראלים שקלעו יחד 52 נקודות. הפועל מתבססת במקום ה-6 שמוביל לפלייאוף ובשבוע הבא תצא למשחק חוץ במגדל העמק.
 הפועל נטלה את ההובלה ברבע הראשון כאשר ירדה ביתרון 21:16, במחצית האורחים צימקו את התוצאה והקבוצות ירדו בשיוויון 36:36, הוד השרון איבדו את הזר המצטיין שלהם וושינגטון ואולי גם את המשחק כולו, הפועל עם רבע שלישי מצויין ירדה ביתרון 61:47, וסגרה סיפור ברבע האחרון ובסיום כאמור 85:63 לקבוצת האוהדים.
מאמן הקבוצה נתי כהן אמר לחיפה ספורט בסיום המשחק: "ניצחון חשוב בשבילנו אחרי תקופה פחות טובה, עשינו הרבה עבודה גם הם היו חסרים וגם אנחנו, ככה שלא ידענו לאן המשחק הזה יתפתח. לשמחתנו ולמזלנו הצלחנו לנצח את המשחק הזה ולא להסתבך וזה משחק לא קל. אצלנו היו חסרים אוראל ואופק אצלם וושינגטון ככה שזה מתקזז."

קלעים מובילים בהפועל: קרטר 22 נק', הרוביץ 18 נק', בר אבן 15 נק', רומרו 11 נק', הובר 9 נק', משגב 8 נק'.
צילומים: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.