מסתבכים בתחתית - הפסד למכבי

מאת רובי לוי | מכבי "הנטר" חיפה רושמת הפסד רביעי ברציפות בכל המסגרות. עופר רחימי: "לקלעים שלנו אין ביטחון"

ההדרדרות נמשכת, מכבי "הנטר" חיפה מתרחקת מהפלייאוף העליון ומתקרבת למקום האחרון. הירוקים רשמו אמש מול מכבי ראשל"צ, הפסד שלישי ברציפות במסגרת הליגה ואם מוסיפים את משחק הגביע הרי שמדובר על הפסד רביעי ברציפות. מכבי עוד הציגה משחק סביר בחצי הראשון, אבל בחצי השני היו אלה המקומיים שעם יכולת קליעה מרשימה סגרו סיפור והעניקו לעצמם ניצחון, 87:73, כאשר המצטיין במשחק היה דרו קרופורד עם 19 נק'.
צילום: מנהלת ליגת העל בכדורסל.
בצד הירוק הרכש החדש זאק גרהאם קלע 18 נק' ויחד עם רג'י באקנר שקלע 16 נק', הובילו את רשימת קלעי מכבי. במחזור הבא משחק סופר חשוב לחניכיו של עופר רחימי מול מכבי אשדוד ברוממה, שנמצאת נקודה מעלה מכבי חיפה. הירוקים אגב נמצאים מרחק נקודה ממקום בפלייאוף ומרחק נקודה ממקום ממנו יורדים ליגה בסיום העונה.

מאמן מכבי "הנטר" חיפה עופר רחימי אמר בסיום המשחק: "אני חושב שגם במחצית הראשונה לא שיחקנו טוב. לא שיחקנו חכם, למרות שאולי התקפנו קצת יותר טוב, לא ביצענו בהתקפה את מה שתיכננו וגם לא שמרנו כמו שהתכוונו. ההתפרקות שלנו בסוף הייתה קשה. לקלעים שלנו אין ביטחון, אפשר לראות את זה כשחקנים נשארים פנויים ולוקחים זריקות בלי ביטחון".

קלעו למכבי "הנטר" חיפה: זאק גרהאם 18 נק', רג'י באקנר 16 נק', עוז בלייזר 14 נק', אנחל רודריגס 12 נק' ו-7 אס', ווילי וורקמן 11 נק' ו-12 ריב', ברנדון בואומן 2 נק'.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.