אזולאי או קאיו יפתחו

מאת רובי לוי | לקראת מכבי פתח תקווה, שינוי אחד בהרכב אזולאי או קאיו על חשבונו של קהת הפצוע. גילי ורמוט מחכה להחלטת רוטן - ענו בסקר מי לדעתכם צריך לפתוח קאיו או אזולאי?

מכבי חיפה מתכוננת למפגש מול מכבי פתח תקווה מחר (שבת, 18:15), הירוקים מגיעים עם רוח  גבית לאחר הניצחון על מכבי תל אביב בשלב שמינית הגמר של גביע המדינה. המאמן פרד רוטן צפוי להיות על הקווים במשחק, אך טרם ברור מי ינהל את המשחק הוא או רוב מאס. רוטן עצמו דיבר במסיבת העיתונאים שבה הוצג, ומדבריו היה נתן להבין כי הדרך בה הירוקים שיחקו נגד מכבי תל אביב היא המתאימה עבור הקבוצה, ההולנדי אמר בנושא "נגד אשדוד מכבי לחצה גבוהה בשטח היריב ואילו נגד מכבי תל אביב לא לחצנו גבוהה וחיכינו לקבוצה במרכז המגרש ומשם יצאנו למתפרצות", הערכה היא שגם מחר מכבי תשחק בשיטה הזו.
ישוב להרכב? צילום: חגית אברהם.
מי שצפוי להעדר מהמשחק בגלל פציעה הוא הקשר רועי קהת, ומי שצפוי להחליף אותו הוא אחד מהשניים, קאיו או שלומי אזולאי. שאר ההרכב צפוי להיות זהה לזה שפתח מול מכבי ת"א, למרות שהוא לא מצליח לכבוש, יש שביעות רצון ממשחקו של קלאוס שנלחם ועושה עבודת הגנה גדולה, במועדון היה מי שאמר שעם קלאוס ימשיך לעבוד ככה גם השערים יגיעו.

גילי ורמוט שלא צפוי להיות בסגל מחר, סיכם כבר את כל תנאיו מול הפועל חיפה. הקשר למעשה מחכה לאוקיי מהמאמן החדש פרד רוטן, שצפוי להחליט בעניינו. הערכות הן שגילי ורמוט יהיה שחקן הפועל חיפה בשבוע הבא. השחקן עצמו התבטא לא אחת שהוא לא מעוניין להישאר במכבי חיפה במתכונת הנוכחית.

ההרכב המשוער: עומרי גלזר, ארנסט מבוקה, אליסון דוס סנטוס, רמי גרשון, עומרי בן הרוש , גל אלברמן, גיאורגי קוסטדינוב, קאיו / שלומי אזולאי , סינטיהו סלליך, ניקיטה רוקאביצה  וסטפנוס אתנסיאדיס.
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.