בסימן אקסים: 3-1 להפועל רובי

מאת יובל מרון | בן עשור(26), נודלמן(51) ובוזורגי(80), השלימו מהפך, חלבי: ״בטוח שנעמוד במטרה שלנו בסיום העונה״

לאחר שצברה נקודה אחת בלבד בשלושת המשחקים האחרונים, אירחה אחר הצהריים קבוצת האוהדים האדומה את קבוצת התחתית מהקריות, צור שלום. התוצאות הרעות גרמו לעודד קוטר לבצע זעזוע בהרכב האדום, כאשר שחקניה הבולטים של הקבוצה אלון בוזורגי ועאהד עזאם החלו את המשחק על הספסל. כ-300 צופים הגיעו לתמוך בקבוצתם במטרה לחזור למסלול הניצחונות והמשך מאבק הצמרת נגד הפועל איכסל והפועל הרצליה. 
צילום: חגית אברהם 
האדומים שחורים פתחו רע את המשחק ובדקה ה-15 שחר בן ארי כבש נגד האקסית לאחר קרן של אלקובי. בדקה ה-25 האורחת ספגה מכה כפולה כאשר מזמר הורחק לאחר שביצע עבירה על חלבי, את הכדור החופשי ניצל אקס צור שלום, שלומי בן עשור שגלגל פנימה מקרוב לאחר בעיטה חופשית רעה של דניאל ברק. בדקה ה-50 המהפך הושלם, אקס נוסף של הקבוצה מהקריות, נתן נודלמן כבש מהנקודה הלבנה. בדקה ה-80, היה זה תורו של האקס המרכזי בהתמודדות אלון בוזורגי להצטרף לרשימת הכובשים עם כיבוש מקרוב.

שחקן הקבוצה הייתם חלבי סיכם את המשחק ואמר: ״אחרי כמה משחקים שלא ניצחנו היום ידענו שאנחנו חייבים לבוא לקחת שלוש נקודות לא משנה אך ולחזור למסלול הניצחונות אני שמח שהצלחנו לעמוד במטרה. ההשתלבות שלי בקבוצה הייתה מאוד קלה יש פה חדר הלבשה בריא מאוד עם שחקנים שכבר שחקתי איתם והנהלה ומאמן שיודעים לתת שקט וביטחון, לצערי בהתחלה זה קצת הלך קשה אבל ברוך השם חזרנו למסלול הניצחונות וכבר עם הפנים למשחק הבא שהוא לא פחות קשה. יחסי הכוחות בצמרת מאוד צמודים ואנחנו צריכים להסתכל ממשחק למשחק ואך עוברים אותם זה תלוי בנו  יש לנו מאמן וצוות מצוין שמכין אותנו טוב לכל משחק ואני בטוח שנצליח ביחד לעמוד במטרה שלנו בסוף העונה.״

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.