ללא שינויים - מכבי מול ק"ש

מאת רובי לוי | מכבי חיפה תארח את עירוני קריית שמונה, רוטן לא יערוך שינוי בהרכב, ה-11 שפתחו בדרבי יקבלו את האשראי. סלליך: "המשחק הכי חשוב שלנו העונה" 

מכבי חיפה נערכת למשחק חשוב מאוד מחר מול עירוני קריית שמונה. ניצחון ירוק יסיים את העונה המאכזבת של מכבי חיפה, שתתרחק ממאבקי התחתית ותסתכל על הפלייאוף העליון בקנאה. גם עבור הקבוצה מהצפון המשחק הזה חשוב מאוד אם היא רוצה לשמור לעצמי סיכוי להשתלב בפלייאוף העליון. במכבי חיפה האווירה רגועה משהו, המאמן ההולנדי פרד רוטן לא יערוך שינויים בהרכב שפתח באמצע השבוע בדרבי, מה שאומר ששלומי אזולאי וגם הזר ההולנדי החדש אטיין ריינן יחכו להזדמנות שלהם על הספסל.

למכבי חיפה ניצחון ליגה בודד ב-11 המשחקים האחרונים, ההולנדי רוטן ביקש מהשחקנים לשחק כפי שהם נראו בחצי הראשון מול הפועל חיפה. במועדון קיימת שביעות רצון ממשחקו של עומר דמארי שבחצי הראשון מול הפועל חיפה היו מהמצטיינים במגרש ואף בישל את השער של סלליך.

הקשר סניטיהו סלליך אמר לקראת המפגש:"יש משחקים שאנחנו משחקים טוב ופותחים מצוין, ואז יש ירידה ביכולת, אנחנו צריכים לתת על זה את הדעת ולנסות למצוא את הסיבות למה זה קורה, הצוות המקצועי עובד איתנו על זה. אני מאמין שנמצא את האיזון בין המחציות היותר טובות והפחות טובות. במחצית השנייה מול הפועל חיפה היה לנו משחק טוב ומסודר, הובלנו 0:2 וספגנו שני שערים, נצטרך לתת על זה את הדעת ולהשתפר. נגד קריית שמונה זה המשחק הכי חשוב שלנו העונה, נצטרך להציג את אותה יכולת כמו שהצגנו במחצית הראשונה מול הפועל חיפה, לשחק את המשחק שלנו, לשלוט, להניע את הכדור, ובסופו של דבר לנצח ולקחת את שלוש הנקודות".

על היכולת שלו אמר הקשר: "אני מרוצה מהיכולת ומהמספרים שלי, אבל הייתי מאוד מרוצה אם המצב של הקבוצה היה יותר טוב. אני שמח לתרום את החלק שלי, כל עוד אני על המגרש אני אתן הכל ואעשה את המקסימום, אבל לא צריכים לדבר על היכולת שלי כי אני חלק מהקבוצה, וחשוב יותר שהיא תצליח מאשר אני באופן אישי".

ההרכב המשוער: עמרי גלזר, ארנסט מאבוקה, רמי גרשון, אליסון דוס סנטוס, עמרי בן הרוש, גל אלברמן, גיוארגי קוסטדינוב, רועי קהת, ניקיטה רוקביצה, סינטיהאו סלליך, עומר דמארי.
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.