נעצרה בשרון: תיקו להפועל

מאת יובל מרון | 1-1 להפועל במשחק החוץ נגד רעננה, זיקרי כבש ראשון(8), פלקושצ׳נקו איזן(47), קלינגר: "המטרה אירופה"

עם שני ניצחונות רצופים וחזרתה למומנטום האדום התארחה אחר הצהריים הפועל באיצטדיון העירוני בנתניה נגד קבוצת התחתית מהשרון, הפועל רעננה. האדומים שחורים אשר הבטיחו את מקומם בפלייאוף העליון שאפו לרשום שלוש נקודות נוספות בקרב הקצוות על מנת להישאר בדבוקת הצמרת. ניר קלינגר ביצע שינוי כפוי אחד בהרכב אשר פתח במשחק הגביע באמצע השבוע, עם הצבתו של ריסטו מיטרבסקי במרכז ההגנה במקומו של גבריאל תאמאש המוצהב. כמו כן, בחוד החנית האיכותי של הקבוצה ניתן היה למצוא את גילי ורמוט, עדן בן בסט ואלון תורג׳מן.
צילום: יובל מרון
בדקה ה-5 זיקרי נגח מקרוב ישירות אל ידיו של שטקוס. שלוש דקות חלפו ואיבוד כדור של ברסקי הוביל למתפרצת של האורחת, דסה דהר והותיר את זיקרי לבדו, החלוץ לא התבלבל וגלגל פנימה בקלילות, 1-0 לקבוצה הביתית. בדקה ה-35 דסה בעוד כדור גאוני מצא את ארשיד לבדו מול שטקוס שמנע שער בטוח. דקה חלפה ודסה ראה את הכרטיס האדום לאחר שספג כרטיס צהוב שני. בדקה ה-42 טיל של גינסארי מסף הרחבה חלף בסמוך לקורה.

בדקה ה-47 גינסארי התנהל עם הכדור במרכז הרחבה ומסר לפלקושצ׳נקו, המחליף איזן עם בעיטה מדוייקת מתוך הרחבה, 1-1. בדקה ה-57 בן בסט כמעט והשלים מהפך, הקפטן שיגר כדור אדיר שזעזע את משקוף השער. דקותיים חלפו ואבוחצירא בעט לקורה מאיזור נקודת הפנדל. בדקה ה-62 בן בסט רשם את אחת מהחמצות העונה, החלוץ הגיע למצב מצויין משלושה מטרים אך בעט לשמיים. בדקה ה-67 בן בסט רשם החמצה ענקית נוספת כאשר נגח מקרוב החוצה. בסיום, הקבוצות נפרדות בחלוקת נקודות שווה, תוצאה מאכזבת למדי בעבור האדומים שחורים.

ניר קלינגר מאמן הפועל חיפה אמר בסיום: ״היה לי הרבה מה להגיד לשחקנים, לא אהבתי את המחצית הראשונה בעיקר לאחר שדיברנו על ה-30 דקות הראשונות בדרבי, מצאתי לנכון להתרעם על כך ואני חושב שזה נכון וטוב. במחצית השנייה אמנם תיקנו והגענו למספיק מצבים אבל לא השכלנו לכבוש. חוסר המחוייבות במחצית הראשונה הוציא ממני את הביקורת כלפיי השחקנים וזו נקודה שאנחנו צריכים לתקן. מצד שני צריך לפרגן לשחקנים על החזרה, יש פה איזון מסויים שצריך למצוא אותו כדי לשמור על אותה רמה לאורך כל המשחק. אי אפשר להתעלם מהמצבים שהגענו אליהם במחצית השנייה למרות היתרון המספרי זה לא תמיד מבטיח הצלחה או ניצחון, לא היינו מספיק קילרים מול השער. ההבטחה של הפלייאוף העליון זה הישג יוצא מן הכלל, מבחינתי להגיע לשם ולהיות בובת אימונים זה לא מתאים ונרצה להמשיך להידבק לצמרת. המטרה היא הגעה לאירופה בסיום העונה. הרצף הקרוב הוא בדיוק מה שאנחנו צריכים, המשחקים המנומנמים בשעות אחר הצהריים פגעו, במשחקים הקרובים יהיה לי קל יותר להכין את הקבוצה.״

הרכב הפועל חיפה: ארנסטס שטקוס, דור מלול, ריסטו מיטרבסקי, ניסו קפילוטו, שמואל שיימן, גל אראל(74, יוסיפ איבנצ׳יץ׳), רוסלן ברסקי(46, מקסים פלקושצ׳נקו), ראדו גינסארי, גילי ורמוט, עדן בן בסט ואלון תורג׳מן(84, עידן גולן)

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.