הפסד להפועל - חלום הפלייאוף מתרחק

מאת רובי לוי | הפסד להפועל חיפה שמתרחקת מחלום הפלייאוף. בסיום קרטר החטיא שלוש זריקות עונשין שיכלו להשוות את המשחק. הובר: "עשינו כל מה שיכולנו"

הפועל חיפה רושמת הפסד מתרחקת מהפלייאוף ומתקרבת למאבקים על הישארות בליגה. השחקנים באדום אירחו אמש את אליצור קריית אתא ולמרות משחק טוב לא הצליחו לנצח והפסידו 91:87. המצטיין בשורות הפועל, קרי קרטר, יכול היה לכפות הארכה או לפחות להשוות את המשחק כאשר בפיגור שלוש, 40 שניות לסיום המשחק עמד על הקו לשלוש זריקות והחטיא את שלושתן! רומרו עם 24 נק', וקרי קרטר עם 21 נק', הצטיינו בצד של הפועל. במחזור הבא הזדמנות לאדומים לגרוף ניצחון כאשר יצאו למשחק חוץ מול האחרונה בטבלה, הפועל עפולה, במה שעשוי להיות משחק ההזדמנות האחרונה במטרה לתפוס את המקום השמיני המוביל לפלייאוף, שכן בהמשך לאדומים צפויים משחקים קשים יותר. הפועל מדורגת כרגע במקום ה-9 עם 26 נקודות, ממש כמו לאליצור יבנה שבמקום ה-8.

אופיר הובר שקלע 19 נק', אמר בסיום: "מאוכזבים, בטוח שגם הקהל מאוכזב, עשינו כל מה שיכולנו על המגרש וסבלנו מחוסר מזל ואולי גם חוסר ריכוז וזה פשוט ברח לנו בן הידיים. אבל יחד עם זאת אני חושב שהיום ראו שאנחנו יוצאים לדרך חדשה וזה מאוד חשוב להמשך."

קלעים מובילים בהפועל: רומרו  24 נק' ו-15 ריב', 21 נק', הובר 19 נק', אוראל לב 11 נק'.
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.