הפועל תישאר איתנה

טור דעה מאת יובל מרון | על אף כל השמועות מסביב לברגים המרכזיים במכונה האדומה, קלינגר ינהיג את חניכיו למרתון מוצלח עד הרגע האחרון

עם כל כתבה שמתפרסמת, כל טוקבק שנכתב, כל דעה של אוהד אדום וכל יצירת פרי הדמיון, מעלים את סף הלחץ בקרב הקהל האדום באשר לעתיד העונה של קבוצתם. אותם אוהדים אשר הקיזו דם שנה אחר שנה בעבור מטרה אחת ברורה: הישרדות בקדמת הבמה של הכדורגל הישראלי. לאחר שנים רבות, אותם אדומים יכולים להתרווח בגאווה במושבים באיצטדיון סמי עופר ולהנות מהקבוצה הטובה והאיכותית ביותר של המועדון מקריית חיים בשנים האחרונות.
צילום: חגית אברהם
את אותה חבורה גאה באדום שחור מוליך מאמן העונה עד עתה, ניר קלינגר. גדולתו של הגרזן הצהוב לשעבר היא התלכיד החברתי והקבוצתי אותו יצר. מעלתו העיקרית של אותו תלכיד היא יכולתו להתגבר על חסרונות מרכזיים ולגבותם בעת הצורך. על אף השמועות מסביב לעתידם של שחקני הציר המרכזי בשלד האדום, קלינגר יעניק למועדון את השקט הדרוש, את התחליפים הראויים ואת ההתאמות הרצויות.
צילום: חגית אברהם 
הפועל כבר הוכיחה שהיא איננה אפיזודה חולפת. הסמן הימני לאורך כל העונה של הכרישים האדומים הוא רוח הלחימה, האופי והתעוזה עד הדקה האחרונה על כר הדשא. אותם מרכיבים גדלים כפליים במשחקים נגד הקבוצות הגדולות של ליגת העל. באמצעות שילובם של התלכיד הקבוצתי, רוח הלחימה ותחת הדרכתו של קלינגר, האוהדים האדומים יוכלו להמשיך לצפות בגאווה בקבוצתם גם בפלייאוף העליון.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.