הופעת בכורה לורמוט

מאת יובל מרון | הרכש הנוצץ צפוי לפתוח בהרכב מחר(16:00, איצטדיון סמי עופר), תורג׳מן בספק, בן בסט עשוי להיכלל בסגל

אחת מתצוגותיו המדהימות ביותר של הקהל האדום בשנים האחרונות, התרחשה בסיבוב הקודם כאשר הפועל התארחה באיצטדיון בעכו אצל נציגת המגזר הערבי.  אמנם חניכיו של ניר קלינגר הציגו משחק בינוני למדי אך כ-2500 אדומים עודדו ללא הפסקה ובאו על שכרם כאשר עדן בן בסט הכריע את ההתמודדות לקראת הסיום. מחר, תארח הפועל את בני סכנין למפגש חשוב עבור הסינדרלה האדומה שחורה. לאחר חזרתה למסלול הניצחונות הפועל זקוקה להגדלת הרצף על מנת לצמצם את הפער מהפסגה.
צילום: חגית אברהם
באשר להרכב הקבוצה, גילי ורמוט תורגל בהרכב באימונים האחרונים ומסתמן כי הרכש הנוצץ יערוך את הופעת הבכורה בהרכב כבר במחזור הקרוב. כמו כן, קפטן הקבוצה עדן בן בסט התאושש מפציעתו והוא צפוי להשתייך לסגל האדום. בשורות פחות משמחות מגיעות מכיוונו של אלון תורג׳מן, חלוצה המצטיין של הפועל סובל מפציעה זכר למפגש נגד הפועל עכו וככל הנראה הוא לא ייטול חלק בהרכב הפותח., את מקומו בהרכב יתפוס יוסיפ איבנצ׳יץ׳ אשר יוסט לעמדת החלוץ המרכזי.

הרכב משוער: ארנסטט שטקוס, דור מלול, גבריאל תאמאש, ניסו קפילוטו, שמואל שיימן, רסמוס סויסטאד, לירן סרדל(גל אראל), ראדו גינסארי, גילי ורמוט, מקסים פלקושצ׳נקו(אלון תורג׳מן) ויוסיפ איבנצ׳יץ

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.