דוס סנטוס ישוב להרכב

מאת רובי לוי | לקראת מכבי נתניה דוס סנטוס צפוי לשוב להרכב על חשבונו של ההולנדי אטיין ריינן. הירוקים פנו לתאמאש?

במכבי חיפה מתכוננים למשחק מול מכבי נתניה, כאשר במועדון יודעים שהפסד יכול להכניס את הקבוצה ללחץ ומאבקים מיותרים בתחתית. עומר דמארי מי שנעדר מהמפגש האחרון מול בני סכנין, עדיין לא כשיר במאת האחוזים וטרם ברור אם יקח חלק במשחק. מי שצפוי לשוב להרכב הירוקים הוא הברזילאי אליסון דוס סנטוס, שריצה עונש הרחקה ויחליף בהרכב את ההולנדי אטיין ריינן.

לקראת הקרוב מול מכבי נתניה אמר קשר הקבוצה שלומי אזולאי לאתר הרשמי: "המשחק בשבת מול סכנין היה מתסכל מאוד. המחצית השנייה הייתה בשליטה מלאה שלנו ולא הצלחנו לתרגם את זה לנקודות, זה כואב , כי כל נקודה חשובה לנו בייחוד בעת הזו. אנחנו ערים למצב ויודעים שלהתעסק באכזבה וסיכומים זה לא הזמן, אנחנו צריכים נקודות". עוד הוסיף אזולאי: "אנחנו ערים למצב ולסיטואציה. חשוב שניקח את הדברים הטובים מהמחצית השנייה מול סכנין. אני מאמין שעם נחישות, הקרבה ובעיקר ריכוז שהיה חסר לנו בשבת נשאיר את הנקודות בסמי עופר. מכבי נתניה היא קבוצה מצוינת, שעושה עונה טובה. עבורנו מדובר במשחק חשוב מאוד. אומנם כל משחק חשוב, אבל זה משחק שיהיו לו השלכות להמשך הליגה וגם לגביע, לכן אנחנו חייבים את הקהל אתנו במשחק הזה". 
צילום: חגית אברהם.
באשר לרכש לקראת העונה הבאה, עושה רושם שמו אלאך עובד. ואחד השמות האחרונים שהיו רשומים בפנקסו, הוא של בלם הפועל חיפה, הרומני גבריאל תאמאש. המועדון הוציא אמש הבהרה שאומרת: "בניגוד לפרסומים השונים, מכבי חיפה לא גיששה או פנתה לבלם הפועל חיפה, גבריאל תאמאש, או מי מטעמו." אולם לחיפה ספורט נודע כי אכן גורם במכבי חיפה ביקש לבחון את האפשרות, דרך גורם שלישי, אם כי לא הייתה כל פנייה רשמית.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.