הפועל: משחק העונה

מאת יובל מרון | האדומים ייתארחו בנתניה למפגש נגד מחזיקת גביע הטוטו(מחר, 20:30), שיימן עשוי לחזור להרכב 

כשהיא מעודדת מהיכולת בניצחון על מכבי נתניה במחזור החולף, תתארח מחר הפועל באיצטדיון העירוני בנתניה ותתמודד נגד הטוענת לכתר, מכבי תל אביב. מטרתם העיקרית של האדומים שחורים תהיה להמשיך את המומנטום ולרשום ניצחון ראשון העונה נגד קבוצה בכירה מליגת העל. לאורך השבוע החדיר קלינגר בשחקניו את האמונה ביכולתם לנצח את הצהובים כחולים במגרשם הביתי ולחלוף על פניהם בטבלה. מאמן האדומים טרם החליט בנוגע למערך איתו ייפתח במשחק כאשר נבחנת האפשרות להמשיך עם מערך שלושת הבלמים.
צילום: חגית אברהם
באשר להרכב, רוסלן ברסקי ומקסים פלקושצ׳נקו מתחרים על חולצת ההרכב במקומו של ראדו גינסארי המוצהב. כמו כן, ריסטו מיטרבסקי צפוי להמשיך בעמדת הקשר האחורי מכיוון שסויסטאד אינו נמצא בכשירות מלאה. שחקן נוסף אשר נמצא בתמונת ההרכב הוא שמואל שיימן, קלינגר שבע רצון מהתנהלותו של המגן אל מול הפועל באר שבע ועל כן שיימן עשוי לחזור לרשימה הפותחת. במועדון מאמינים כי לפחות 1200 אדומים ילוו את הקבוצה למשחק החשוב.

הרכב משוער: ארנסטס שטקוס, דור מלול, גבריאל תאמאש, ניסו קפילוטו, שמואל שיימן(חיים מגרלשווילי), ריסטו מיטרבסקי, גל אראל, רוסלן ברסקי(מקסים פלקושצ׳נקו), גילי ורמוט, עדן בן בסט ואלון תורג׳מן

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.