מכבי נווה שאנן חוזרת לנצח

מאת אדיר יזריף | כאמור, "מכבי נווה שאנן" חוזרת לנצח: ניצחון 1:2 מרשים על "עירוני אור עקיבא"

ביום שישי (23.2), התקיים במסגרת ליגה ג' משחקה הביתי במחזור ה-18 בו אירחה "מכבי נווה שאנן אלדד" את קבוצתה החזקה והעיקשת של "הפועל עירוני אור עקיבא" למשחק חשוב ומסקרן במגרש ע"ש "אבי רן" בחיפה. הביתיים מנווה שאנן, עלו לכר הדשא בידיעה שזה עומד להיות משחק קשה ונוקשה מול קבוצה מסוכנת בהתקפותיה, אך נווה שאנן מצידה היתה נחושה לרדת בסוף המשחק כשידה על העליונה. המשחק נפתח כאשר כל אחת מהקבוצות מגששת מול שער היריבה, נווה שאנן איימה מספר רב של פעמים מול אייל כהן שוערה של אור עקיבא והיתה השולטת במחצית אך ללא הצלחה ושחקניה לא הצליחו למצוא את המסגרת ומנגד שחקני אור עקיבא פגשו הפעם את עדי שי שוערה המצויין של נווה שאנן שהיה במיטבו ושמר על רשת נקייה במחצית הראשונה והקבוצות ירדו להפסקה 0:0.
עם תחילת המחצית השנייה, עלו חניכיו אלעד לידור מאמנה החדש של נווה שאנן כשהם נחושים ומדוייקים יותר ועליונותה של נווה שאנן הורגשה ללא עוררין וכבר בדקה ה-65, היה זה נתי לוי מנווה שאנן שהיה מצויין במשחק מסר בעיטת רוחב מדוייקת לרגליי מלאדה (יוסי) אמלקו ששלח את הכדור בחוזקה למסגרת, הכניע את השוער וקבע 0:1 לנווה שאנן ! מאז כיבוש השער המשיכו שחקני נווה שאנן לתקוף גלים גלים את שוערה של אור עקיבא, אך מנגד דווקא האורחים בדקה ב-82 הישוו את תוצאת המשחק ל 1:1 משער של שלומי אסולין. 

שחקני נווה שאנן לא אמרו נואש בעקבות שער השיויון ולקראת סוף המשחק, המשיכו לתקוף את שער היריבה ובדקה ה-91 היה זה בר מנחם ששלח כדור רוחב ברחבה לרגליו של עומרי דדון וזה ללא היסוס בועט בחוזקה למסגרת, מכניע את שוערה של אור עקיבא וקובע גם את תוצאת המשחק 1:2, ניצחון מרשים וענק לנווה שאנן !

חניכיו של אלעד לידור, מאמנה החדש של הקבוצה המנצחת מנווה שאנן שיחקו כדורגל טקטי יפה לעין והפגינו נחישות רבה לאורך כל שלבי המשחק ובסיום המשחק אמר ל"חיפה ספורט": "כל הכבוד לבחורים שלי ואני מאוד גאה בהם, הם לחמו על כל כדור במגרש, במחצית בחדר ההלבשה נתתי להם הוראות והם ביצעו אותם על כר הדשא. שאפו לכל השחקנים ששיחקו כדורגל קבוצתי יפה לעין במיוחד עליי לציין את נתי לוי שהיה מצויין, שיחק שקט וטקטי והראה עליונות רבה במשחקו כמו כן גם כל השחקנים איתו ביחד היו מצויינים על כר הדשא. אני שמח על עוד 3 נקודות ואני שמח שפתחתי את משחקי הראשון על הקווים בניצחון מתוק. אנו נמשיך להתאמן חזק במהלך השבוע ותמיד יש לנו מה לשפר במשחקנו. המשחק הזה כבר מאחורינו ואנו ממשיכים עם הפנים קדימה וחושבים כבר על 2 המשחקים הקרובים שלנו שיתקיימו בשבוע הבא, משחק החוץ הקשה שלנו הקרוב, משחק ההשלמה שייערך ביום שלישי (27.2) בביתה ובמבצרה בקיבוץ ברקאי נגד קבוצתה הטובה של "מועדון ספורט הפועל מנשה", וביום שישי הקרוב (2.3) נגד קבוצה החזקה של "מכבי עוספיא".
צילום: אדיר יזירף.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.