המלך הוא עירום / שמעון גילור

גילור בירוק | שמעון גילור מבכה את מצב הירוקים, ונושא עיניו לעבר המפגש החשוב בעוד שבועיים מול אשקלון, וכן באמצע יש שני משחקי דרבי 

1. אני מניח שכולם מכירים את אגדת העם המפורסמת 'בגדי המלך החדשים'. ובכל זאת למי שלא מכיר הנה התקציר: היו היה מלך שלקח 2 חייטים מדופלמים (לצורך העניין נקרא להם אלאך ורוטן), שילם להם הון עתק על מנת שיכינו לו בגד חדש, קליל ומפואר. החייטים שהיו , איך נאמר זאת בעדינות , קצת עצלנים, לקחו את הזמן ובמקום למדוד, ולבחור בד, ולגזור ולתפור, בילו ובזבזו את כספו של המלך. ביום המיועד הגיע המלך (לצורך העניין נקרא לו יענקל'ה) למדידה ויצא לחוצות העיר לעיני המוני העם (לצורך העניין נקרא להם אוהדי מכבי חיפה) בלבוש אדם וחוה. כל הקהל הריע והביע התפעלות מהבגדים החדשים של המלך. רק ילד אחד שלא הבין כלום (לצורך העניין נקרא לו יניב קטן), צעק "המלך הוא עירום", "ואידך זיל גמור".

2. זה קרה בערך בדקה ה-65 + -. ערן לוי קיבל כדור במחצית המגרש שלנו בצד שמאל. התוצאה 2:1 לנתניה. ערן שפשף את עיניו כלא מאמין. אפילו באימונים לא קרה לו שאיש לא יתקרב אליו ולא ינסה להפריע לו. אז הוא נעמד והמתין. והמתין. והמתין. בסוף נמאס לו אז הוא מסר למישהו. אם היה רגע שאליו התנקזו כל הבעיות של מכבי חיפה – זה הרגע.

3. בשבוע הקרוב נשחק פעמיים מול הפועל חיפה בגביע ובליגה. אני מניח ש"לדרבי חוקים משלו" ולפחות בגביע זו אופרה אחרת ומתפלל לטוב. אבל משחק העונה שלנו יהיה בעוד שבועיים נגד אשקלון. הפסד מולם וה' ירחם.
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.