אתלטיקה: הירוקים פתחו הד סטרט

מאת רובי לוי | אגודת מכבי חיפה באתלטיקה, פונה לעזרת תושבי העיר וחובבי הענף לעזרה בהקמת חדר כושר חדש - הד סטרט. רועי שווץ: "מנסים את מזלנו בקבלת עזרה מתושבי העיר"

באגודת מכבי חיפה באתלטיקה פתחו פרוייקט הד-סטרט שמטרתו גיוס תקציב להקמת חדר כושר חדש. אצטדיון האתלטיקה בנווה שאנן צפוי לעבור שיפוץ, אך התקציב לשיפוץ אינו מאפשר הקמת חדר כושר. כיום יש חדר כושר במתחם אך הוא מיושן ולא מותאם לקידמה ובימי גשם, מים חודרים לחדר הכושר. באגודה הבינו כי הדרך היחידה להקים חדר כושר הוא דרך גיוס המונים, הד סטרט. המטרה היא לגייס 150 אלף שקל. באגודה יש לא מעט אתלטים ברמה בינלאומית, כאשר המובילה היא חנה מיננקו קופצת המשולשת המייצגת את ישראל בתחרויות שונות בעולם ומשתייכת לצמרת הקופצות העולמית.

מנכ"ל אגודת מכבי חיפה, רועי שווץ התייחס לנושא ואמר לחיפה ספורט: "האתלטיקה מלכת הספורט היא מחלקה מהוותיקות של האגודה במחלקה 280 ספורטאים, ומדליות רבות במשך כל השנים.האצטדיון הישן שמשרת את ספורטאי האגודה הולך לעבור  שיפוץ שלצערי לא כולל את חדר הכושר שחשוב מאוד לקידום הספורטאים בהעדר תקציב אנחנו מנסים את מזלנו, להעזר בציבור החיפאי להקמת חדר הכושר."

רוצים לעזור? כנסו ללינק המצורף: https://goo.gl/XpNbdC
חנה מיננקו.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.