ארוכה הדרך

מאת יובל מרון | הפועל הובסה בקרב הצמרת, בלאקמן(13), רודריגז(33,61), דויזאדה(83) כבשו לצהובים שהגדילו את הפער בצמרת

קרב צמרת מרתק התרחש הערב באיצטדיון העירוני בנתניה, כאשר סגנית האלופה מכבי תל אביב אירחה את הפתעה העונה, הפועל חיפה. קבוצתו של ניר קלינגר הופיעה למשחק כשהיא מעודדת מהיכולת אותה הציגה נגד מכבי נתניה במחזור החולף. האדומים שחורים ידעו שניצחון בהתמודדות יעלה אותם אל המקום השלישי בטבלה על חשבונם של הצהובים כחולים. קלינגר ביצע שני שינויים בהרכב עם הצבתם של שמואל שיימן ורוסלן ברסקי על חשבונם של מגרלשווילי את גינסארי המוצהב. כ-1500 אדומים הגיעו לתמוך בקבוצתם.

בדקה ה-6 דסה מצא את שוינפלד בהרמה מדוייקת, החלוץ החמיץ מקרוב. דקה חלפה ושוב היה זה דסה עם הרמה נהדרת, הפעם ריקן בעט מחוץ למסגרת. בדקה ה-13 חור גדול בהגנה האדומה איפשר לבלאקמן לנגוח מקרוב את הראשון לאחר הרמה של ריקן, 1-0 למכבי תל אביב. בדקה ה-33 חילופי מסירות נהדרות בתוך הרחבה של הפועל הסתיימו בטיל של רודריגז היישר אל בין חיבוריו של שטקוס, 2-0.
צילום: יובל מרון
בדקה ה-50 ריקן היה חייב לכבוש את השלישי, מבשל השער הראשון ניער מעליו את אראל ובעט גבוה מעל לשער ממרכז הרחבה. בדקה ה-61 החגיגה הצהובה המשיכה, דסה דהר לבדו מחצי מגרש והותיר את בלקמן באחד על אחד מול שטקוס, החלוץ פירגן לרודריגס שגלגל בקלילות את השלישי, 3-0. בדקה ה-73 הפועל סוף סוף בעטה לשער, פלקושצ׳נקו ניסה את מזלו מ-25 מ׳, ראיקוביץ הדף לרגליו של תורג’מן שהחמיץ מקרוב. דויזאדה הגדיל את התבוסה עם כיבוש מקרוב בדקה ה-83, 4-0. בסיום, הפועל רושמת מפלה קשה בקרב הצמרת ומתרחקת מהחלק העליון של הטבלה, חניכיו של ניר קלינגר יצטרכו להתאושש במהרה לקראת גומלין רבע גמר הגביע נגד היריבה העירונית בשבוע הבא.

הרכב הפועל חיפה: ארנסטס שטקוס, דור מלול, גבריאל תאמאש, גל אראל(66, מקסים פלקושצ׳נקו), ניסו קפילוטו, שמואל שיימן, ריסטו מיטרבסקי, רוסלן ברסקי, גילי ורמוט(69, יוסיפ איבנציץ), אלון תורג׳מן ועדן בן בסט(79, סער פדידה)

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.