האדומים רוצים נקמה ספורטיבית

מאת יובל מרון | הפועל תארח את מכבי נתניה(מחר, 20:30), תאמאש חוזר להרכב, אוהדי הקבוצה במחווה מרגשת כלפי הקמע של הצהובים

ההתמודדות בסיבוב הראשון בין הפועל לקבוצה מעיר היהלומים היוותה סטירת לחי ראשונה לעונה בעבור חניכיו של ניר קלינגר. כזכור, האדומים שחורים עלו אל כר הדשא באיצטדיון נתניה נטולי הפסד ועם כמות שיא של 2400 אדומים מאחוריהם. עם שריקת הסיום רשמה הפועל את הפסדה הראשון לעונה, מאז הפסידה הקבוצה פעמיים בלבד. מחר, תארח הפועל את הצהובים שחורים מעיר היהלומים במטרה לחזור למסלול הניצחונות ולנקום על אותו הפסד.
צילום: חגית אברהם
ניר קלינגר וחניכיו אמנם יהנו מחסרונו של מלך שערי הליגה ושחקנה הבולט ביותר של נתניה, דיא סבע, עם זאת בקבוצה לא מקלים ראש ביריבה וקלינגר הדגיש לשחקניו את הסכנה בהתקפות המתפרצות של האורחת. באשר לסגל האדום, לירן סרדל ייעדר זכר לפציעתו, מנגד רסמוס סויסטאד עשוי להיכלל בסגל לאחר שהראה סימני התאוששות השבוע. כמו כן כפי שהצהיר קלינגר שמואל שיימן לא ייטול חלק בהרכב האדום. האדומים שחורים יזכו לחיזוק משמעותי בהרכב עם חזרתו של גבריאל תאמאש לחוליית ההגנה על חשבונו של ריסטו מיטרבסקי.
צילום: חגית אברהם
במחווה מרגשת, אוהדי הפועל חיפה נרתמים למען הצלת חייו של דוד ג'ורג'י. בימים האחרונים יצרו קשר אוהדי הקבוצה עם משפחתו של דוד ג'ורג'י הקמע וראשי ארגון האוהדים של מכבי נתניה במטרה להרתם למען הצלת חייו של קמע מכבי נתניה דוד ג'ורג'י ובמשחק הקרוב תפתח תיבת התרמה למען הצלת חייו. אוהדים המעוניינים לתרום מוזמנים לעשות זאת בקישור למטה. בנוסף הנהלת הקבוצה  נרתמה גם היא ובמשחק הקרוב תפרסם במהלך המשחק למען הצלתו של דוד ג'ורג'י.
לתרומות:
http://hey.pbme.co/NkmCta

הרכב משוער: ארנסטס שטקוס, דור מלול, גבריאל תאמאש, ניסו קפילוטו, חיים מגרלשווילי, גל אראל, רוסלן ברסקי, ראדו גינסארי, גילח ורמוט, עדן בן בסט ואלון תורג׳מן

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.