צוללת אדומה

מאת רובי לוי | הפסד מספר 12 העונה להפועל חיפה שמתרחקת מחלום הפלייאוף. אלהרר בבכורה: "אני מאמין שיהיה טוב" 

הפועל חיפה ממשיכה את התקופה הרעה, ורושמת הפסד ליגה נוסף, הפעם תבוסה ביתית למכבי קריית גת, 95:78. הפסד הזה היה ה-12 במספר של קבוצת האוהדים שרק השבוע מינתה את דודו אלהרר למאמן במקום שקד שוהם שהתפטר, ההפסד הזה מוציא את האדומים כמעט באופן סופי מהמירוץ למקום בשמינייה הראשונה שמוליך לפלייאוף העליון ומוצאים קרובים למקום ממנו נלחמים על הישארות בליגה.

הרבע הראשון עוד היה צמוד והסתיים בתוצאה 20:20, ברבע השני האורחים קלעו 32 נקודות! וירדו ביתרון גדול למחצית, 52:36. ברבע השלישי הפער המשיך להישמר האורחים ירדו ביתרון 78:56 ובסיום כאמור רושמים ניצחון 95:78. הובילו את קלעי הפועל, רומרו עם 22 נק' וקרטר עם 19 נק'.

מאמנה החדש של הקבוצה דוד אלהרר התייחס למשחק ואמר: "זה היה משחק לא קל לאחר תקופה לא קלה שעברה על המועדון, יחד עם זאת אני גאה בקהל שלנו שהגיע לתמוך. אנחנו מחברים את השורות שלנו, מהרבע הראשון יש לנו מה לקחת אחר כך זה היה נראה הרבה פחות טוב, הם ניצלו את היתרון שלהם בצבע. אנחנו צריכים לשפר הרבה דברים בכדורסל שלנוף אני מאמין שיהיה טוב."

קלעים מובילים בהפועל חיפה: אימסעל פרננדז רומרו - 22 נק' ו-9 ריב', קרי קרטר 19נק' ו-4 אס', אוראל לב 12 נק', ניב משגב 10 נק', אופיר הובר 5 נק' ו-6' ריב', אופק אביטל - 5 נק', תומר בר אבן - 3 נק', 9 אס' ו-4 ריב'.
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.