שקד שוהם התפטר מאימון הפועל חיפה

מאת יובל מרון ורובי לוי | לאחר אי הסכמות בינו לבין יו"ר העמותה יובל רוסמן, החליט שקד שוהם להגיש את התפטרותו מאימון הפועל חיפה, טרם יצאה הודעה רשמית. יובל רוסמן: "שקד שוהם מאמן את הקבוצה". שחקן בקבוצה: "הרבה חוסר מזל"

חוסר היציבות במועדון הכדורסל של הפועל חיפה בדרך לנפץ את תקרת הזכוכית, לאתר חיפה ספורט נודע כי מאמן האדומים שקד שהם הביע את רצונו לעזוב את הקבוצה לאחר דין ודברים בינו לבין יובל רוסמן בסיום המשחק מול הפועל עפולה. לפי שעה טרם נמסרה הודעה רשמית מהמועדון בנושא. במידה ואכן יתממשו פניי הדברים ושהם יעזוב, יהיה זה המאמן השלישי העונה אשר נפרד מהקבוצה. כאמור בסיום משחק ההפסד להפועל עפולה, נכנס יובל רוסמן לחדר הלבשה והתפתח דין ודברים בינו לבין אחד השחקנים בקבוצה, שקד שוהם שמונה לפני שני משחקים בלבד לאימון הקבוצה, לא אהב את ההתנהלות והודיע שהוא מתפטר.

שוהם עצמו סירב להתייחס לנושא באופן רישמי, אך בסביבתו אישרו לחיפה ספורט שאלו הם פני הדברים,  יו"ר העומתה יובל רוסמן מתנהל כרגיל ואמר לחיפה ספורט הערב: "לא נבדקים שמות במקומו של שקד, כרגע הוא מאמן את הקבוצה." עוד נודע לחיפה ספורט כי בהפועל חיפה לא אמרו נואש וינסו לגרום לשקד לחזור בו מהחלטתו.

שחקן בקבוצה אמר הערב לחיפה ספורט: "היו אי הבנות בין היושב ראש לשקד ושקד החליט לעזוב, זה הרבה חוסר מזל ותזמון גרוע. אפשר להוסיף לזה יכולת רעה ושריקה רעה של שופט שלוקחת לנו משחק, ובום שלושה מאמנים עוזבים. בנו קבוצה חזקה שמורכבת מהשחקנים הבכירים ביותר בלאומית ופשוט לא הולך. אני מאמין שיהיה בסדר, ואולי נצליח עוד לגנוב פלייאוף עליון."
צילום: הפועל חיפה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.