כבשה שחורה: הפסד נוסף לרובי

מאת יובל מרון | קבוצת האוהדים עם הפסד שני ברציפות, 2-1 להפועל הרצליה, חיים זיסקינד: "הפועל רובי שפירא חד משמעית תעלה" צפו בדבריו המלאים 

קרב צמרת מסקרן נערך אחר הצהריים בין מוליכת טבלת ליגה א׳ צפון, הפועל רובי שפירא חיפה לבין הקבוצה מהשרון, הפועל הרצליה אשר ממוקמת במקום השלישי בטבלה. קבוצת האוהדים עלתה אל כר הדשא באיצטדיון העירוני בנשר לאחר שבמהלך השבוע רשמה את הפסדה השני לעונה נגד עירוני קריית אתא. כזכור, את הפסדם הראשון לעונה רשמו חניכיו של עודד קוטר נגד הפועל הרצליה בסיבוב החולף. מאמן האדומים בחר לעלות במערך התקפי למדי עם הצבתם של אלון בוזורגי, הייתם חלבי, שלומי בן עשור ודניאל ברק בחוליית ההתקפה. כ-350 צופים הגיעו לצפות בהתמודדות.
בדקה ה-14 ברוור איתר את ברק על סף הרחבה, הבעיטה של הקפטן האדום עלתה מעל למסגרת. בדקה ה-20 ברק השאיר את בוזורגי לבדו מול רוזינקוביץ אשר מנע מספיידרמן את הבעיטה, הכדור הגיע אל חלבי שגלגל חלש מדי ואיפשר להגנת האורחת להרחיק מקו השער. בדקה ה-29 ניסיון הרמה מצידו של הרמתי כמעט והכניע את זיסקינד. ארבע דקות לאחר מכן כדור קרן של אבושדיד הוביל לערבוביה ברחבה, בוגר מחלקת הנוער של מכבי חיפה גיל סלם הגיב במהירות ודחק פנימה, 1-0 לאורחת. דקה חלפה ודניאל ברק החמיץ ממצב מצויין מול רשת חשופה.
בדקה ה-54 אבושדיד שיגר כדור אדיר מכ-16 מ׳, למזלו של זיסקינד הבעיטה פספסה בסנטימטרים את המסגרת. בדקה ה-60 חלבי הגיע לאחד על אחד מול רוזינקוביץ, אקס הפועל ירושלים ניסה להקשית מעליו אך שוער האורחת היה במקום. בדקה ה-68 כדור חופשי של נודלמן נחת על ראשו של בן עשור, החלוץ השאיר להרשקוביץ שכבש מקרוב, 1-1. השוויון לא החזיק מעמד, שלוש דקות חלפו ואביחצירא ניער מעליו את קובלסקי והשאיר לדור חי שכבש מעל שער ריק, 2-1 להרצליה. הקצב המטורף נמשך, דקה מאוחר יותר חלבי היה קרוב לאזן בשנית עם ניסיון בעיטת עקב, לרוע מזלו הכדור נעצר בקורה. בדקה ה-80 הרמה נהדרת נוספת של נודלמן נחתה על ראשו של חלבי, שוער האורחת בהצלה נהדרת מנע בקצות אצבעותיו מהנגיחה לחדור לרשת. בדקה ה-85 חי ראה את בכרטיס האדום לאחר שביצע עבירה ללא כדור על הרשקוביץ. עמוק בתוספת הזמן הרשקוביץ כמעט והשלים צמד אך שוב רוזינקוביץ הגיב היטב לנגיחה של הבלם.

צפו בתגובתו של חיים זיסקינד בסיום המשחק לחיפה ספורט:

הרכב הפועל רובי: חיים זיסקינד, איימן עלי, אמרי קובלסקי, אור הרשקוביץ, שליו ברוור, סעיד דיאב(57, עאהד עזאם) נתן נודלמן(88, לידור באבא), הייתם חלבי, דניאל ברק, שלומי בן עשור ואלון בוזורגי(57, גדי מלסה).
צילומים: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.